کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای عبور ماشین سنگین و پیانوی ایرانی

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... به جاده ای بین شهری آمده ایم. جایی که ماشین های سنگینی مثل کامیون و تریلی تردد می کنند. صدای عبور آنها را در کنار ساز پیانو آورده ایم و حس فوق العاده ای پدید آورده ایم. دو طرف جاده کوه و بیابان مشاهده می شود و جاده ای که از افق تا افق رفته...  تک درختی در دور دست ها لای دره ای که شاید قبلا رودی از آنجا گذر می کرده، دیده می شود. چیزی برق می زند آن دور. حتما چشمه ای است که آبی گوارا از دل کوه هدیه می دهد. آن طرف جاده تپه هایی که سر از بیابان در آورده اند، شکل های گوناگونی به خود گرفته اند. آفتاب سوزان می تابد و بادی خنک گرمای خورشید را التیام می بخشد. ماشین های سنگین هر از گاهی رد می شوند. یکی بار می برد و یکی خالی در سفر است که باری را تحویل بگیرد. هجده چرخی سنگی عظیم الجثه را حمل می کند و همسانِ دیگری، لوله های بزرگ. کامیونی رو باز، تعدادی گوسفند جا به جا کرده و کانتینری بار نا معلومی دارد. وانتی بار چوب دارد و تنه های درخت را پشتش می بینی... به آرامی در حرکت است. مسافران این جاده اکثرا گواهی نامه ی پایه یک دارند. مسافرانی که قلبشان مثل ماشین هایشان بزرگ است و به دیگر اتوموبیل ها، با تواضع راه می دهند برای سبقت. کمی جلوتر اطراف جاده استراحت گاه هایی زده اند تا کاروان سنگین وزن ها در آن بی آسایند. پیانو نوازی، همراهت در این جاده است. همراهی که برای همه ی مسافران می نوازد. نوایی دل انگیز را تقدیم می کند و بی منت گوشت را نوازش می کند. آرامشی که از شنیدن تلفیق صدای جاده و پیانو حس خواهی کرد، از هنر های کارناوال است. آرامش سفر در جاده ی دوبانده را تجربه کرده ای؟

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست