خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای آرامش بخش باران در کنار موسیقی دل نواز

می نوازد برای تو این صدای طنین انداز و آرامش بخش طبیعت. آوای بارش باران را می شنوی، وجود تو همانند قطرات پاک باران در آمده و زمان آن رسیده تا مدت زمانی خودت را رها کنی. این بار نیز گوش های خود را به کارناوال بسپار، برایت دنیایی ساخته ایم به زیبایی یک عصر دل انگیز بارانی. لیوان چای خود را کنارت بگذار، بر روی صندلی بنشین و چشم هایت را ببند و گوش هایت را با نوای باران و موسیقی همراه کن. کمی که از بارش باران میگذرد صدای رعد و برق را می شنوی که به گوش می رسد، این صدای غرش طبیعت است. ابرها همه جا را فرا گرفته اند و گویی خورشید برای استراحت در پشت آن ها به خوابی خوش فرو رفته است. بادی خنک می وزد، شاخه های درختان تکان می خورند، پرندگان را می بینی که برای خیس نشدن پناه گرفته اند. به خیابان که نگاه می کنی مردم در حال دویدن هستند تا مبادا آنان نیز مانند پرندگان خیس شوند. بگذار دلت خیس شود، بگذار گوش هایت با نوای طبیعت و باران همراه شوند، در ذهن خود دنیایی بساز، دنیایی که دوستش داری. در این قسمت از صدای طبیعت به موسیقی گوش می دهیم که با صدای باران و رعد و برق تلفیق شده است.

44 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

چرا دان نمیشه

28 اسفند 1398

m

کد پخش آنلاینش رو برای وبلاگ هم ای کاش میذاشتید 

27 تیر 1398

علیرضا

خیلی قشنگ و انرژی بخشه . مرسی خدا قوت

25 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست