ویدیو HD

صدای آرامش بخش باران در کنار موسیقی دل نواز

می نوازد برای تو این صدای طنین انداز و آرامش بخش طبیعت. آوای بارش باران را می شنوی، وجود تو همانند قطرات پاک باران در آمده و زمان آن رسیده تا مدت زمانی خودت را رها کنی. این بار نیز گوش های خود را به کارناوال بسپار، برایت دنیایی ساخته ایم به زیبایی یک عصر دل انگیز بارانی. لیوان چای خود را کنارت بگذار، بر روی صندلی بنشین و چشم هایت را ببند و گوش هایت را با نوای باران و موسیقی همراه کن. کمی که از بارش باران میگذرد صدای رعد و برق را می شنوی که به گوش می رسد، این صدای غرش طبیعت است. ابرها همه جا را فرا گرفته اند و گویی خورشید برای استراحت در پشت آن ها به خوابی خوش فرو رفته است. بادی خنک می وزد، شاخه های درختان تکان می خورند، پرندگان را می بینی که برای خیس نشدن پناه گرفته اند. به خیابان که نگاه می کنی مردم در حال دویدن هستند تا مبادا آنان نیز مانند پرندگان خیس شوند. بگذار دلت خیس شود، بگذار گوش هایت با نوای طبیعت و باران همراه شوند، در ذهن خود دنیایی بساز، دنیایی که دوستش داری. در این قسمت از صدای طبیعت به موسیقی گوش می دهیم که با صدای باران و رعد و برق تلفیق شده است.

44 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

چرا دان نمیشه

مهدیه اکبری پارسا

سلام دوست عزیز

قسمت دانلود این صداها پیش از این مشکلی داشت که اکنون برطرف شده است. برای دانلود این صداها به صورت ام پی تری، تنها کافی ست روی نشانه ابری شکل کلیک کنید و سپس با کلیک روی سه نطقه نوار پخش موسیقی، گزینه دانلود را انتخاب کنید. 

موفق باشید

27 فروردین 1399

28 اسفند 1398

m

کد پخش آنلاینش رو برای وبلاگ هم ای کاش میذاشتید 

27 تیر 1398

علیرضا

خیلی قشنگ و انرژی بخشه . مرسی خدا قوت

25 اردیبهشت 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET