خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای امواج دریا و ویولن زیبای ایرانی | شماره یک

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا… لب دریا رفته ایم تا برایت بنوازیم ویولنی گوش نواز. صدایی که پیش روی شماست تلفیقی از آرامش دریا و هیجان ویولن می باشد. دریای بی کرانی که تا افق پیش رفته و هر چه به ساحل نزدیک تر می شویم امواج آب متلاطم تر می شود. در دور دست ها اما آب آرام تر است و کمتر مواج می شود. مرغان دریایی بر آبی بی کران آسمان حکم رانی کرده و بر فراز دریا بال می زنند. به دنبال شکار ماهی آب را چشم چشم می کنند. گهگاهی صدای مخصوص به خودشان را تولید کرده و بعضاً پروازی نمایشی را به اجرا می گذارند؛ .نمایشی که با آمد و شد امواج هماهنگ است. تو نیز کنار ساحل انس بگیر با امواج و همچنان که به ناله ی دریا گوش می دهی با نوای شاد ویولنی که برایت نواخته می شود، دیده دل خود را شاد کن و روی شن ها برای خودت برقص. به جای پاهای خودت روی شن ها نگاه کن و مسیری که پیموده ای را ببین که چگونه امواج دوباره روی آنها را می پوشاند. ویولن، سازی است بی نظیر که هم می تواند به تو آرامش بدهد و هم می تواند شادت کند. حین اینکه این موسیقی را می شنوی آماده باش که روحیه ات عوض شود. و تصور کن... تصور کن که کنار دریا هستی. پشت به جنگل و رو به افق، خط اتصال دو آبی رنگِ بی انتها که زیبایی الهی دارند. ماهی ها را تصور کن که با این ساز می رقصند و در کنارت پای کوبی می کنند. این نوا را که بشنوی دلت نمی خواهد تمام شود و بار دیگر گوش می دهی و اینبار با صدای بلند تر. با صدای امواج آرامش گرفته و با صدای ویولن هیجان زده می شوی. باشد که لذت ببری. همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

7 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

عالی و آرامش بخش

کاربر مهمان

کجای این آرامش‌بخشه 😐

09 فروردین 1400

05 اسفند 1398

کاربر مهمان

چرا دانلود نمیشه 

17 مهر 1397

مرتضی

عالی بود لذت بردم و تشکر بابت سایت خوبتون شاد و سر حال باشید

09 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست