تبلیغ نشریه بریتانیایی گاردین برای سفر به ایران

چند وقتی می شود که تب سفر به ایران در میان گردشگران خارجی بالا گرفته است؛ تبی که این بار نشریه ی بریتانیایی گاردین از آن استفاده کرده و از کاربران خود خواسته تا خاطرات و تجربیات سفرشان به ایران را به اشتراک بگذارند و جایزه ببرند.

به نقل از ایسنا؛ دیگر ایران آن مقصد ممنوع و خطرناک و ناخوشایند برای گردشگران خارجی نیست و نشریه ی گاردین در حرکتی جالب از کاربران خود خواسته تا تجارب سفرشان به ایران را در قالب حداکثر 100 واژه برای او ارسال کنند تا به بهترین خاطره و تجربه بُن تخفیف 200 پوندی اقامت در هتل‌های جهان هدیه دهد.

در این فراخوان آمده است:

«ممکن است در ایران بستگانی داشته باشید و به مناطق گوناگون ایران در تورهای گردشگری یا فرهنگی سفر کرده باشید. ما مایل هستیم نکات سفر شما از سفر به مناطق خاص را با ما در میان بگذارید. نکات و تجارب خود از جاذبه‌های خاص و فوق‌العاده که بازدید کرده‌اید (نه به طور کلی از یک شهر) را برای ما ارسال کنید. بهترین نکات ارسالی (حداکثر در 100 واژه) هفته آینده در سرویس "سفر" گاردین منتشر خواهد شد و تخفیف 200 پوندی نیز از سوی سایت UK.hotels.com به فرد برنده اعطاء می‌شود که قابل استفاده در 260 هزار اقامتگاه در سراسر جهان است.»

خوب است بدانید این اولین حرکت گاردین پیرامون گردشگری ایران نبوده است و بارها بارها تصاویر و مطالبی از جاذبه های گردشگری ایران در این نشریه منتشر شده است.

تبلیغ گاردین برای سفر به ایران

#اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

دیدگاه ها : 1
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....