مراحل خرید بلیط هواپیما

می خواهیم این بار در مورد چگونگی خرید اینترنتی بلیط هواپیما صحبت کنیم؛ تمام راه ها را با یکدیگر مرحله به مرحله جلو رفته تا بلیط مورد نظر خود را خریداری نمایید.
در این زمینه سایت های فراوانی فعالیت می کنند، اما سایتی کامل و جامع که پیشنهاد ما به شماست، سایت معتبر زورق می باشد. در سایت زورق می توانید اطلاعات کاملی پیرامون مقصدی که انتخاب کردید، به دست بیاورید؛ اطلاعاتی مثل  مکان های دیدنی و تاریخی شهر و حتی بهترین فصل سفر.

با گشتی در اینترنت با لیستی از سایت های رزرو و خرید بلیط مواجه می شوید. شما می توانید قیمت های این سایت ها را با هم مقایسه کنید و در نهایت بهترین بلیط را با توجه به شرایط و بودجه ای که در نظر گرفتید، خریداری کنید.

به محض ورود به سایت زورق در همان صفحه اول، دو کادر توجه را به خود جلب می کند؛ یکی کادر مربوط به رزرو بلیط های داخلی و خارجی و دیگری رزرو هتل.

zoraq4

در بخش رزرو بلیط ها با گزینه های مختلفی روبرو می شوید

برای رزرو بلیط مراحلی را باید پشت سر بگذارید که قدم به قدم به آن ها خواهیم پرداخت:

1) مشخص کردن شهر مبدا و مقصد

2) تعیین کنید بلیط یک طرفه می خواهید یا دو طرفه

3) مشخص کردن تاریخ رفت و برگشت و تعداد مسافران بر اساس رده سنی

4) کلیک کردن روی دکمه جستجو 

5) اگر بلیط درخواستی شما موجود باشد می توانید همان لحظه اقدام به رزرو نمایید.

در صفحه ی نتایج جستجو، با لیستی از پروازها با قیمت های مختلف، از ارزان به گران مواجه می شوید که بسته به شرایط و بودجه یتان می توانید یکی از آن ها را خریداری کنید. در این بخش که « بهترین قیمت ها » نام دارد، کلیه اطلاعات اعم از نوع ایرلاین ها، تاریخ و ساعت پرواز، جزئیات و قوانین پرواز و ... به شما داده می شود.

برای پرداخت مبلغ بلیط نیز می توانید از طریق درگاه های اینترنتی بانکی اقدام نمایید تا در وقت خود صرفه جویی کنید.

همه ی این مطالب فقط بخش کوچکی از ارائه ی خدمات سایت زورق در مورد تهیه ی بلیط می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مزبور مراجعه کرده و به عنوان مثال برای خرید بلیط هواپیما شیراز اقدام کنید.

shirazs

 کجا و چه هتلی ؟

گام بعدی پس از خرید بلیط، انتخاب مکان مناسب برای اقامت است که بخش جدایی ناپذیر سفر می باشد.

اگر در مقصدتان اقامتگاه و هتلی را مد نظر ندارید، می توانید از سایت هایی کمک بگیرید که در این زمینه فعالیت می کنند. شما در این سایت ها با لیستی از هتل ها و اقامتگاه ها به همراه اطلاعات کاملی از امکانات آن ها روبرو می شوید. حال شما می توانید با توجه به بودجه و سلیقه تان بهترین اقامتگاه را انتخاب کنید. یکی از این سایت ها که ما به شما پیشنهاد می کنیم، سایت زورق است.

موارد مهم در انتخاب هتل

1) صرفه جویی در هزینه های انتخاب هتل

در صورتی که تمایل به صرفه جویی در هزینه های هتل دارید، اقامتگاهی را انتخاب کنید که از امکانات متوسطی برخوردار باشد.

در وب سایت هایی که در زمینه ی معرفی هتل ها فعالیت می کنند، می توانید اطلاعات جالبی به دست بیاورید، نظیر: هتل ها در چه زمان هایی تخفیف ارائه می کنند، بهترین هتل با توجه به نوع سفرتان که کاری است یا تفریحی را پیشنهاد می کنند. همچنین در صورتی که علاقه مندید بیشتر زمانتان را در محل هتل بگذرانید، باید هتل هایی را انتخاب کنید که از لحاظ خدماتی و تفریحی کامل باشند. به عنوان مثال این هتل ها در کل ساعت شبانه روز غذا سرو می کنند و همچنین  برنامه های مهیجی نیز برای مسافرانشان در نظر می گیرند.

یکی از کشورهایی که چندسالی است در ساخت این نوع از هتل ها فعالیت می کند، ترکیه است. همین امر سبب شده تا گردشگران زیادی به این کشور سفر کنند و از امکانات توریستی این هتل ها استفاده کنند. مثلا در اطراف میدان تقسیم هتل های بسیاری وجود دارند که هم از امکانات خوبی برخورداند و هم از جاذبه های توریستی ترکیه فاصله ی چندانی ندارند.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و کارناوال هیچ مسئولیتی در رابطه با آن را نمی‌پذیرد.
دیدگاه ها : 3
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....