بلندترین هتل دنیا | گینس های گردشگری

در این قسمت قصد داریم بیشتر با بلندترین هتل دنیا در شهر دبی آشنا شویم.

چندی پیش با بزرگ ترین هتل دنیا که در مالزی بود آشنا شدیم و در اینجا هم می خواهیم به بررسی هتلی که به عنوان بلندترین هتل در دنیا نامش را در کتاب رکوردهای گینس ثبت نموده بپردازیم.

نام کامل این هتل ( The JW Marriott Marquis Hotel Dubai ) می باشد که با نام هتل جی دبلیو در دبی به شهرت رسیده است، ارتفاع این هتل 355.35 متر می باشد و در مرکز شهر دبی در کشور امارات متحده ی عربی در سال 2012 میلادی ساخته شده است.

این هتل شامل دو برج دوقلوی 77 طبقه می باشد، جالب اینجاست که تمامی طبقات این دو برج هتل می باشد و هیچ کاربری دیگری ندارد، این هتل پنج ستاره است و دارای 14 رستوران مجلل، یک مرکز خرید برای تامین نیازهای ساکنان و استخر رو باز خیره کننده ای در پشت بامش می باشد.

در رستوران های این هتل می توان انواع غذا و خوراکی های آسیایی، ایتالیایی و محلی عربی را پیدا کرد، به دلیل ثبت رکورد گینس این هتل و همچنین خدمات بسیار خوب و باکیفیت، مراکز تفریحی و سرگرمی، دسترسی آسان و ... هتل جی دبلیو به یکی از پر آوازه ترین هتل های دبی تبدیل شده است.

طراحی ظاهری برج های جی دبلیو برگرفته در درختان نخل خرماست و بسیاری عقیده دارند این اقامتگاه بهترین هتل در خاورمیانه و حتی دنیا هم هست، 1 میلیون و 6 هزار اتاق و 14 رستوران با ظرفیت پذیرایی همزمان از سه هزار نفر دارد و به خوبی می تواند از میهمانانش پذیرایی کند.

اگر مایل به اقامت و یا کسب اطلاعات کامل و دقیق تر در رابطه با این هتل هستید می توانید به این لینک مراجعه نمایید، همچنین سفر به این هتل هم در برنامه ی آتی کارناوال قرار دارد و می توانید به زودی با هتل جی دبلیو بلندترین هتل دنیا بیشتر آشنا شوید.

جدول گینس

رکورد دار هتل جی دبلیو دبی
مکان امارات متحده عربی، دبی
زمان ثبت رکورد نوامبر سال 2012 میلادی
بلندترین هتل جهان
بلندترین هتل دنیا
بلندترین هتل جهان

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

دیدگاه ها : 0
account_circle
email

لطفا منتظر بمانید ....