کارناوال - راهنمای سفر

رستوران آسیا د کوبا ابوظبی

امارات متحده عربی، ابوظبی، جاده کرنیش، هتل سنت رجیس، باشگاه ساحلی نِیشن ریویِرا، رستوران آسیا د کوبا

ساعت دسترسی

12:00 - 24:00 ، 12:00 - 17:00

شماره تماس

آشنایی با رستوران آسیا د کوبا ابوظبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران آسیا د کوبا ابوظبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

آسیا دِ کوبا (Asia De Cuba) کاملا در دسته ی رستوران های منحصر به فرد قرار می گیرد. شناخته شده ترین غذاهای این رستوران، خوراک هایی از کشور کوبا، با تاثیر پذیری از آشپزی شرقی می باشند که این ویژگی، سبب خاص و متفاوت بودن سبک طبخ غذا در این غذاخوری است.

عده ی بسیار زیادی از مردم بومی ابوظبی و گردشگران خارجی برای صرف صبحانه ای دیروقت میهمان آسیا د کوبا می شوند. ممکن است در این رستوران  قیمت غذا در قیاس با حجم یا تنوع آن کمی گزاف به نظر برسد، اما نوش جان کردن غذا در فضای دل انگیز ساحل و چشم انداز دریا، ارزش یک بار امتحان کردن را دارند.

انتشار

27 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران آسیا د کوبا ابوظبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست