کارناوال - راهنمای سفر

کاخ آینالی کاواک استانبول

ترکیه، استانبول، ناحیه اروپایی بی اوغلو، محله هاسکوی

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه تا 1 ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه 09:00 صبح تا 17:00

شماره تماس

هزینه

20 لیر ترکیه(52,000تومان)

آشنایی با کاخ آینالی کاواک استانبول

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کاخ آینالی کاواک استانبول در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کاخ آینالی کاواک در محله هاسکوی و نزدیکی گلدن هورن قرار گرفته است. ابتدا در طی دوره بیزانس در این منطقه تنها زمین هایی کشاورزی به چشم می خورد و بعدها در دوره عثمانی در آن، جنگل نیز وجود داشت. در همین هنگام سلاطین عثمانی لژهایی چوبی در این نقطه برای اوقات استراحت و خوشگذرانی خود ساختند. پس از ایجاد کارخانه کشتی سازی در این ناحیه، بر اهمیت کاخ آینالی کاواک افزوده شد و در میان مردم با نام کاخ کشتی سازی معروف شد. پس از آن کاخ آینالی کاواک با سنگ بازسازی شد و همچنین در طی قرون هجده و نوزده میلادی چندین کوشک به آن افزوده شد. 

درون آینالی کاواک به خوشنویسی ها و تذهیب های چشمگیر، پنجره ها و آینه کاری های زیبایی مزین شده است و بر فراز کاخ یک گنبد به چشم می خورد.

امروزه در طبقه زیرین این کاخ یک مرکز تحقیقات آلات موسیقی سنتی ترکی وجود دارد و اغلب در آن کنسرت های موسیقی سنتی ترکی برگزار می شود. خود کاخ آینالی کاواک از سال ۱۹۸۵ به عنوان موزه به فعالیت خود ادامه می دهد.

انتشار

01 اسفند 1397

به روز رسانی

09 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

کاخ آینالی کاواک استانبول را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست