کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای سانتا ماریا این کوسمدین در ایتالیا

ایتالیا، رم، خیابان پیازلا بوکا دلا وریتا

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز جمعه 9:30 صبح تا 18:00

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با کلیسای سانتا ماریا این کوسمدین در ایتالیا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلیسای سانتا ماریا این کوسمدین در ایتالیا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

این کلیسا کوچک اما پر آوازه و زیبا را در سده هشتم میلادی ساختند. تا به حال هر کلیسایی را که در رم به شما معرفی کردیم به دلیل قدمت یا معماری فوق العاده اش صاحب شهرت شده بود؛ اما سانتا ماریا این کوسمدین با همه آن ها فرق دارد.

در این جاذبه دیدنی ماسکی نگهداری می شود که به آن "دهان حقیقت" یا بوکا دلا وریتا (Bocca della Verità) می گویند. عقیده بر آن است که اگر کسی دستش را درون این ماسک ببرد و دروغ بگوید، ماسک بسته شده و دست او را قطع می کند. همچنین اسکلت سنت والنتاین نیز در همین کلیسا نگهداری می شود. او یکی از قدیسان مسیحی در روم باستان بود و ارزش والایی برای پیروان این دین دارد. بنابراین اگر اهل هیجان و ماجراجویی در داستان های تاریخی و اسرارآمیز هستید، بازدید از این جاذبه منحصر به فرد را از دست ندهید.

انتشار

10 بهمن 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیسای سانتا ماریا این کوسمدین در ایتالیا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست