کارناوال - راهنمای سفر

این جاذبه موقتا به دلیل عملیات ساخت تعطیل است

چرخ و فلک برج باتومی

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه

ساعت دسترسی

امروز شنبه تعطیل

آشنایی با چرخ و فلک برج باتومی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

چرخ و فلک برج باتومی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

برج باتومی که در نزدیکی بلوار باتومی قرار دارد، با ارتفاع 200 متری خود، بلندترین برج شهر باتومی است. این ساختمان در ابتدا به عنوان دانشگاه فنی ساخته شد؛ اما بعد از ساخت و غیرقابل استفاده بودن به عنوان دانشگاه، به هتل تغییر کاربری داد. در ارتفاع 100 متری این برج، چرخ و فلکی با 8 کابین و 40 نفر ظزفیت ساخته شده است که در صورت عملیاتی شدن و به راه افتادن، در نوع خود کم نظیر خواهد بود.

در حال حاضر این چرخ و فلک فعال نیست. 

انتشار

29 بهمن 1397

به روز رسانی

30 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

چرخ و فلک برج باتومی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست