کارناوال - راهنمای سفر

بازار سرپوشیده ترابزون

ترکیه، ترابزون، خیابان بِدِستِن، محله کارسی

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

بسته به ساعت فعالیت مغازه ها

آشنایی با بازار سرپوشیده ترابزون

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

بازار سرپوشیده ترابزون در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

بازارهای سرپوشیده شاید تنها اماکنی باشند که مجموعه ای جذاب از جنبه های مختلف یک کشور را به نمایش می گذارند. خوراک و ادویه محلی، سوغات و صنایع دستی بیشترین اجناسی هستند که در این گونه بازارها به فروش می رسند و در بسیاری از موارد، ساختار بازار نیز از قدمتی تاریخی و ارزشمند برخوردار است، همچنین با حضور مردم محلی و فروشندگان، فرهنگ جامعه ی مقصد نیز قابل درک می باشد.

بازار ترابزون یکی از بازارهای سرپوشیده ی به جای مانده از عصر عثمانی است که طبق تحقیقات کارشناسان قدمتش به حدود قرن 16 میلادی باز می گردد. تک گنبد موجود در بازار و فضای جذاب آن، در کنار انحنای معماری عثمانی شرایطی دلچسب برای گشت و گذار، خرید، یا حتی نوشیدن استکانی چای، فراهم می کنند.

انتشار

21 اسفند 1397

به روز رسانی

20 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

بازار سرپوشیده ترابزون را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست