کارناوال - راهنمای سفر

مرکز خرید برجمان دبی

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
اقتصادی
ساعت دسترسی:
امروز چهارشنبه 10:00 صبح تا 22:00
مدت زمان پیشنهادی:
2 تا 5 ساعت
آدرس:
امارات متحد عربی، دبی، خیابان خالد بن الولید، مرکز خرید برجمان

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

مرکز خرید برجمان از مشهور و قدیمی ترین مراکز خرید دبی به شمار می آید و حدود 320 فروشگاه در خود دارد. این مرکز خرید تنها محلی برای خرید و فروش کالا نیست بلکه مکانی تفریحی هم هست و بیش از ۴۰ رستوران دارد که انواع غذاهای بین المللی خوشمزه را در اختیارتان قرار می دهند. همچنین از دیگر قسمت های مهم این مرکز می توان به هایپر مارکت کافور و سینمای چند بعدی واکس (VOX) اشاره کرد.

مرکز خرید برجمان در سال ۱۹۹۱ میلادی ساخته شده است و به همین دلیل، بنای بیرونی و بخش های مختلف آن تاکنون بارها بازسازی شده اند؛ و با این حساب هنوز هم جزو بهترین مراکز خرید دبی به حساب می آید. برجمان موقعیت تجاری خوبی دارد و راه های دسترسی به آن با وسایل نقلیه عمومی بسیار آسان است به همین دلیل طرفداران زیادی دارد و بسیاری از گردشگران خارجی به آن سر می زنند. 

مساحت مرکز خرید برجمان 74000 مترمربع است و امکانات گوناگونی را هم در اختیارتان قرار می دهد. پیشنهاد می کنیم در طی سفرهای تان به دبی از برجمان نیز دیدن کنید.

انتشار

31 خرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.