کارناوال - راهنمای سفر

قلعه گود هوپ

آفریقا جنوبی، مرکز کیپ تاون، رو به روی دژ بزرگ، قلعه گود هوپ

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 9:00 صبح تا 17:00

هزینه ورودی بزرگسال

50 راند آفریقای جنوبی(88,000تومان)

هزینه ورودی کودکان

25 راند آفریقای جنوبی(44,000تومان)

هزینه ورودی معلولان

25 راند آفریقای جنوبی(44,000تومان)

آشنایی با قلعه گود هوپ

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

قلعه گود هوپ در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری تاریخی که در طی سفرتان به کیپ تاون پیشنهاد می کنیم از آن دیدن کنید، قلعه گود هوپ است که در لغت، "امید خوب" یا "امید کافی" معنا می دهد. این سازه را در قرن هفدهم ساختند و در سال 1936 میلادی به عنوان یک بنای تاریخی در میراث فرهنگی استان کیپ غربی به ثبت رسید. در سال 1980 میلادی رسیدگی خوبی به این بنا شد و آن را به صورت کامل بازسازی کردند.

پژوهش های باستان شناسان نشان می دهد که این قلعه را بین سال های 1666 تا 1679 میلادی ساختند. گفته می شود که قبل از ساخت این بنا در همین مکان، قلعه دیگری وجود داشت که تماما چوب ساخته شده بود. اگر در جستجوی بنایی تاریخی در قلب شهر زیبای کیپ تاون هستید پیشنهاد می کنیم قلعه گود هوپ را از دست ندهید.

انتشار

03 بهمن 1396

به روز رسانی

17 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

قلعه گود هوپ را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست