کارناوال - راهنمای سفر

سنترال مارکت کوالالامپور

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

ساعت دسترسی:
امروز جمعه 10:00 صبح تا 22:00
مدت زمان پیشنهادی:
1 ساعت و نیم تا 3 ساعت
آدرس:
کوالالامپور، مرکز شهر، خیابان جالان هنگ، مرکز خرید سنترال مارکت

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

یکی از مراکز خرید متفاوتی که می توانید در کوالالامپور به سراغش بروید، سنترال مارکت است که در واقع یکی از مکان های تاریخی و باارزش شهر به حساب می آید که خرید و گشت و گذار در آن بدون شک متفاوت و لذت بخش خواهد بود. اکثر اجناسی که در این بازار به فروش می رسند، کالاهایی با قیمت مناسب و سنتی و هنری هستند که می توانند به عنوان سوغات انتخاب های خوبی باشند. اگر هم بعد از خرید و گشت و گذارتان خواستید تا گلویی تازه کنید می توانید سری به طبقه دوم بزنید و در میان رستوران ها و فودکورت مجموعه خود را به یک وعده غذای آسیایی مهمان کنید.

خوب است بدانید که این بازار در سال 1928 ساخته شد و در هر دوره ای کاربری به خصوصی داشت. به عنوان مثال در دوره ای به عنوان بازار تره بار مورد استفاده قرار می گرفت و در دهه 1980 میلادی به عنوان یک اوت لت صنایع دستی مورد بازسازی قرار گرفت. اوت لت به فروشگاه هایی گفته می شود که اجناس از مد افتاده را به فروش می رسانند.

یکی از ویژگی های سنترال مارکت آن است که در مناسبت های مختلف، جشن های مختلف و ویژه ای برگزار می کند؛ به طور مثال در جشن سال نوی چینی ها، تمام بازار با نشانه ها و لباس های چینی تزئین می شود. یا در جشنواره دیوالی هند، این بازار پر می شود از ساری های رنگارنگ و سایر نمادهای هندی. در سایر اوقات سال هم، معمولا نمایشگاه های هنری در این مجموعه برپاست که بازدید از آن ها خالی از لطف نیست.

انتشار

17 مهر 1398

به روز رسانی

17 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.