کارناوال - راهنمای سفر

کالنید باتومی

گرجستان، باتومی، ساحل بلوار باتومی

ساعت دسترسی

امروز جمعه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با کالنید باتومی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کالنید باتومی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

در معماری یونانی، کالنید به ردیفی از ستون های بلند می گویند که اغلب در قسمت ورودی بنا قرار می گیرند. کالنید باتومی نیز ردیفی از ستون های سفید رنگ و جالب توجه است که در قسمت ورودی ساحل شهر قرار داده شده اند. البته در طی ۸۰ سال گذشته دریا به طرز قابل توجهی عقب نشینی کرده و امروزه این ستون های سفید رنگ فاصله زیادی با کناره دریا دارند. البته اخیرا کالنیدهای مشابهی در قسمت ورودی پارک ۶ می نیز ساخته اند. در آخر بد نیست بدانید که ایده ساخت چنین ستون هایی را یک دکتر محلی به نام ایوان ماچلیدزه در دهه ۱۹۳۰ داد که به تازگی به ایتالیا سفر کرده بود و از ستون های تاریخی شهر سورنتو بسیار خوشش آمده بود.

انتشار

12 اسفند 1397

به روز رسانی

30 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

کالنید باتومی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست