رستوران فیگه

ترکیه، آنکارا، محله چانکایا، خیابان عبدالله سید، پلاک 15

ساعت دسترسی

امروز چهارشنبه 11:00 ظهر تا 24:00

شماره تماس

آشنایی با رستوران فیگه

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران فیگه در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

رستوران فیگه غذاهای گوناگونی را در اختیارتان قرار می دهد؛ چه غذای ترکی هوس کرده باشید چه اروپایی و بین المللی در این مکان می توانید بهترین نوع آن ها را سفارش دهید. از نکته های بسیار خوب درباره رستوران فیگه این است که هر شب در آن موسیقی زنده برگزار می شود و می توانید در حین صرف غذا از ترانه های شاد و رمانتیک آن ها لذت ببرید.

فضای این غذاخوری دوستانه است؛ اما اگر از رستوران هایی که نور کمی دارند، خوش تان نمی آید فیگه را انتخاب نکنید زیرا همیشه نور کمی در این غذاخوری وجود دارد که آن هم رنگی است مانند صورتی، قرمز و... . البته اگر در هنگام روز به این غذاخوری می روید دیگر این مشکل وجود ندارد زیرا می توانید از فضای باز رستوران استفاده کنید.

فیگه می تواند جای خوبی برای صرف یک قهوه یا دسر خوش طعم هم باشد زیرا دسرهای این جا طرفداران بسیاری دارند و  افرادی که به دنبال یک پاتوق برای تفریحات شبانه می گردند به این رستوران می روند و به یک نوشیدنی و دسر شیرین بسنده می کنند.

انتشار

07 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از رستوران فیگه را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟

رستوران فیگه را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.