کارناوال - راهنمای سفر

گاراژ موزه هنرهای معاصر مسکو

مسکو، روسیه، خیابان کریمسکی 9، ساختمان 32

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 11:00 ظهر تا 22:00

شماره تماس

هزینه ورودی بزرگسالان

500 روبل روسیه(147,000تومان)

هزینه نوجوانان بین یازده تا 17 سال

150 روبل روسیه(44,000تومان)

هزینه راهنمای صوتی

100 روبل روسیه(29,000تومان)

آشنایی با گاراژ موزه هنرهای معاصر مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

گاراژ موزه هنرهای معاصر مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

گاراژ موزه هنرهای معاصر (Garage Museum of Contemporary Art) در سال 2008 میلادی افتتاح شد؛ اما در سال 2015 میلادی به ساختمان فعلی خود در پارک گورکی (Gorky Park) انتقال یافت. هدف از تاسیس این موزه نشان دادن روند و تحول فرهنگی مردم روس از دیرباز تا به امروز بوده است؛ برای رسیدن به این هدف مهم، از هنرهای مختلفی از جمله نقاشی و هنرهای تجسمی استفاده کرده اند. امروزه گردشگران به راحتی می توانند از این موزه بازدید کنند. با بازدید از این موزه می توانید با سبک و سیاق هنرهای معاصر روسیه آشنا شوید.

انتشار

24 اردیبهشت 1397

به روز رسانی

17 آذر 1398

نقد و بررسی کاربران

گاراژ موزه هنرهای معاصر مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست