کارناوال - راهنمای سفر

رستوران حاتم دبی

امارات متحده عربی، امارات، خیابان المركز المالی

ساعت دسترسی

شماره تماس

آشنایی با رستوران حاتم دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران حاتم دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

رستوران حاتم از گزینه های خوب برای چشیدن طعم غذاهای ایرانی است. از کباب های خوشمزه تا خورشت های خوش رنگ و لعاب را می توانید در این رستوران بیابید و لحظات خوشمزه ای را برای خود خلق کنید. غذاهای ایرانی این رستوران متنوع است و شاید در ابتدا برای انتخاب سردرگم شوید؛ اما خیال تان از بابت طعم غذاها راحت باشد. کمتر کسی است که در این رستوران غذا خورده باشد و در موردش بد بگوید. تنها چیز آزاردهنده در مورد این رستوران کندی ارایه سرویس است که در ساعات شلوغ رخ می دهد.

انتشار

06 مرداد 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران حاتم دبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست