ساحل کارن پوکت

تایلند، استان پوکت، شهرستان مینگ، خیابان پاتاک، ساحل کارون

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز دوشنبه 24 ساعته

آشنایی با ساحل کارن پوکت

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

ساحل کارن پوکت در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

در استان پوکت سواحل زیادی برای گشت و گذار وجود دارد و یکی از آن ها، کارن است. ساحل کارن میان گردشگران محبوبیت خاصی دارد و به ویژه کسانی که شلوغی ساحل پاتونگ برای شان خوشایند نیست، باید سری به ساحل کارن بزنند. ساحل کارن حدود 4 کیلومتر طول دارد و از این حیث سومین خط ساحلی طولانی پوکت به حساب می آید.

برای آن که گردشی دلچسب در کارن داشته باشید خوب است بدانید که این ساحل به 3 بخش مختلف تقسیم می شود؛ یک بخش با نام مرکز کارن (Karon Centre) که می توان گفت برای خود یک شهر کوچک است. در این بخش می توانید به سراغ رستوران های مختلف بروید یا از میان فروشگاه های مختلف خرید کنید. اگر پیاده روی تفریح مورد علاقه شماست حتما به جاده کارن بیچ (Karon Beach Road) بروید تا با چشم اندازی زیبا به آبی اقیانوس پیاده روی متفاوتی را تجربه کنید. البته در این بخش چندین رستوران و فروشگاه مختلف از جمله بازار کارن (Karon Bazaar) هم می توانند انتخاب های بعدی شما برای تفریح باشند. منطقه سوم و اصلی ساحل، حوالی خیابان لوانگ پو چوان (Luang Poh Chuan) است؛ جایی که می توانید به چندی از رستوران های عالی منطقه دست پیدا کنید. همچنین این نقطه بهترین انتخاب برای شب گردی در ساحل است. 

از دیگر تفریحاتی که در این ساحل می توانید تجربه کنید می توان به حمام آفتاب، ماساژ، انواع تفریحات آبی مثل شنا، پاراسل، کایاک و ... اشاره کرد. همچنین معبد کارن در چند قدمی این ساحل قرار گرفته است و می توان بازدیدی از این معبد داشت.

انتشار

23 دی 1398

به روز رسانی

23 دی 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از ساحل کارن پوکت را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
تنوع تفریحات آبی?
تنوع کافه ها و رستوران ها?
سطح هیجان و ماجراجویی?
نظافت و شرایط محیط زیستی?

ساحل کارن پوکت را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.