کارناوال - راهنمای سفر

شهربازی کیدزانیا بانکوک

تایلند، بانکوک، منطقه پاتوم وان، محله پاتوم ون، جاده رامای 1، شهربازی کیدزانیا

مدت پیشنهادی بازدید

3 تا 4 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 10:30 صبح تا 20:30

شماره تماس

هزینه کودکان:

1100 بات تایلند(885,000تومان)

هزینه بزرگسالان:

640 بات تایلند(515,000تومان)

آشنایی با شهربازی کیدزانیا بانکوک

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

شهربازی کیدزانیا بانکوک در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کیدزانیا برخلاف دیگر شهربازی ها، صرفا برای تفریح و تخلیه انرژی ساخته نشده است. فرزندان شما در این پارک شیوه حقیقی زندگی را می آموزند و یاد می گیرند که چگونه با هم سن و سالان خود تعامل و همکاری داشته باشند.

کیدزانیا شهری است کوچک که به کودکان و نوجوانان اجازه می دهد بیش از 80 شغل مختلف را امتحان کنند، ماموریت های گوناگون را با کمک یکدیگر به پایان برسانند و در نهایت به ازای کیفیت عملکردشان جایزه و یا دستمزد بگیرند و این دستمزد را در فروشگاه مجموعه هر طور که دوست دارند خرج کنند. هرچند هزینه ورودی این مجموعه کمی زیاد است و والدین نیز برای حضور در کنار کودکانشان و تماشای آن ها ناچار به پرداخت هزینه ورودی هستند؛ اما کسب این تجارب و لذتی که فرزندان می برند ارزش حداقل یک بار امتحان کردن این شهر مشاغل را دارد. البته در این مجموعه امکانات خوبی برای بزرگسالان هم تعبیه شده و پدر و مادرها می توانند در زمانی که کودکان‌شان مشغول بازی هستند، در اتاق بزرگسالان استراحت کنند. 

انتشار

28 آبان 1398

به روز رسانی

28 آبان 1398

نقد و بررسی کاربران

شهربازی کیدزانیا بانکوک را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست