خانه استیک منگال

خیابان میرزا مصطفایف، رستوران منگال

ساعت دسترسی

10 الی 1 بامداد

شماره تماس

آشنایی با خانه استیک منگال

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

خانه استیک منگال در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

در خانه ی استیک منگال (Mangal Steak house) به سلیقه ی شما بسیار احترام می گذارند و برایتان وعده ای فراموش نشدنی و خوشمزه رقم می زنند. از درون ویترین می توانید تکه ای دلخواه از گوشت های قرمز موجود را انتخاب کنید تا استیکتان به شیوه ی مورد نظرتان طبخ شود. کباب های این رستوران هم شهرت به خصوصی دارند و میان مردم باکو از محبوبیت بسیاری برخوردارند. اگر زمستان به منگال رفتید، سوپ های مخصوص سرآشپز را به هیچ وجه از دست ندهید که شهرت بسیار دارند. برای شروع هم می توانید از میان انواع مختلف سالاد و پیش غذاهای رستوران، یکی را به دلخواه انتخاب کنید.

از غذاها که بگذریم، فضای رستوران هم بسیار دیدنی است؛ شما با فضایی بزرگ و دلباز رو به رو هستید که می تواند برای قرارهای عاشقانه مناسب باشد.

 پیشخدمتان این رستوران هم برای هر سوال یا درخواستی که دارید در خدمت شما خواهند بود. تمامی کارکنان منگال به انگلیسی مسلط هستند و اگر تمایل داشته باشید و انگلیسی بدانید آنان می توانند در انتخاب غذا و نحوه ی پخت و پز به شما پیشنهاداتی بدهند.

انتشار

16 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از خانه استیک منگال را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟

خانه استیک منگال را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.