کارناوال - راهنمای سفر

رستوران تاواجی ریسپت اوستا

ترکیه، آنکارا، خیابان دیکمن وادیسی هوسدر گیریشی، پلاک 5

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 10:00 صبح تا 23:00

آشنایی با رستوران تاواجی ریسپت اوستا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

رستوران تاواجی ریسپت اوستا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

این روزها در ترکیه می توانید انواع و اقسام رستوران ها را پیدا کنید. حتا اگر در این دیار هوس خوردن غذاهای عربی یا خاورمیانه ای به سرتان زد نیز انتخاب های گسترده ای پیش رو خواهید داشت. یکی از بهترین رستوران های خاورمیانه ای در آنکارا تاواجی ریسپت اوستا نام دارد. فضای این غذاخوری بسیار دوستانه است. همه غذاها در اینجا به سبک و سیاق سنتی خود سرو می شوند برای مثال می توانید غذای تان را در سینی های کنگره دار بزرگ سفارش دهید و چند نفره به خوردن آن مشغول شوید، درست مانند چند دهه قبل.

اگر اهل غذاهای برنجی و دکوراسیون سنتی هستید این رستوران را از دست ندهید زیرا در آن اهالی محلی آنکارا را مشاهده خواهید کرد و حتما تجربه ای به یادماندنی را رقم خواهید زد. از جمله نکته های جذاب دیگر درباره این مکان جالب، مرغابی هایی هستند که در حین غذاخوردن شما در کنارتان به این سو و آن سو می روند. برای سنتی تر کردن جو این رستوران، آب راه هایی در آن ساخته اند تا مرغابی و غازها بتوانند در کنار میهمانان حضور داشته باشند.

انتشار

07 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

رستوران تاواجی ریسپت اوستا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست