کارناوال - راهنمای سفر

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

سطح هزینه:
رایگان
ساعت دسترسی:
امروز چهارشنبه 24 ساعته
مدت زمان پیشنهادی:
1 ساعت تا 1 ساعت و نیم
آدرس:
آذربایجان شرقی، تبریز، بلوار شهریار، بلوار گلکار، انتهای پارک آنالار و آتالار

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

پوریا عباسی

پارک مینیاتوری تبریز که به نام مینیاتبریز هم شناخته می شود، اولین پارک موضوعی شهر به حساب می آید که در سال 1390 توسط سازمان زیباسازی شهرداری تبریز احداث شده است. اگر می خواهید مجموعه ای از جاذبه ها و بناهای تاریخی و دیدنی شهر تبریز را در یک مقیاس کوچک و به صورت ماکت در یک محیط سرسبز با گلکاری فراوان ببنید بازدید از این پارک را از دست ندهید. این ماکت ها بسیار ظریف و با جزییات دقیق و متریالی مقاوم در برابر سرما و بارندگی ساخته شده اند. تمام این مسائل در کنار هم سبب شده تا این پارک به یک مقصد عالی برای گشت و گذار در تبریز تبدیل شود. 

از بناهای تاریخی که در این پارک به صورت ماکت به نمایش گذاشته شده اند می توان به: مسجد کبود، عمارت ائل گلی، کلیسای مریم مقدس، ساختمان ایستگاه راه آهن، کاخ شهرداری،  ارگ علی شاه، برج خلعت پوشان، پل کابلی، برج یانقین، کاخ استانداری و ساختمان پارک ملی اشاره کرد. خوب است بدانید که در کنار تمامی این ماکت ها، برای آشنایی هر چه بیشتر شما با این بناهای تاریخی و دیدنی، از تابلوهای راهنمای استفاده شده است.

انتشار

20 شهریور 1398

به روز رسانی

20 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.