کارناوال - راهنمای سفر

مجسمه مادر گرجستان

گرجستان، تفلیس، خیابان سولولاکی، مجسمه مادر گرجستان

مدت پیشنهادی بازدید

15 تا 30 دقیقه

ساعت دسترسی

امروز شنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با مجسمه مادر گرجستان

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مجسمه مادر گرجستان در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

مادر تفلیس یا کارتلیس ددا، تندیسی 20 متری بر بالای کوه سولولاکی است که در سال 1958 میلادی و به مناسبت 1500 سالگی شهر تفلیس ساخته شد. این تندیس، زنی را نشان می دهد که لباس سنتی گرجستان بر تن دارد و نمادی از فرهنگ این کشور محسوب می شود. در دست چپ این تندیس جام شراب قرار دارد که نشان دهنده مهمان نوازی و پذیرایی از دوستان است و در دست چپ تندیس، شمشیری خودنمایی می کند که به معنی دفاع از خود در برابر دشمنان است. 

برای دسترسی به تندیس مادر تفلیس، کافیست سوار تله کابین تفلیس شوید. پس از آن با چند دقیقه پیاده روی به این تندیس می رسید. در کنار تندیس مادر، می توانید همزمان از دیدن مناظر فوق العاده اطراف لذت ببرید و سری هم به قلعه ناریکالای تفلیس بزنید.

انتشار

06 فروردین 1398

به روز رسانی

30 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

مجسمه مادر گرجستان را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست