کارناوال - راهنمای سفر

موزه ملی قایق های سلطنتی بانکوک

بانکوک، کانال بانکوک نوی، جاده آرون آمارین

مدت پیشنهادی بازدید

1 تا 2 ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 09:00 صبح تا 17:00

شماره تماس

هزینه ورودی

100 بات تایلند(80,000تومان)

هزینه هزینه عکاسی

100 بات تایلند(80,000تومان)

هزینه هزینه ویدیو

200 بات تایلند(160,000تومان)

نکات ضروری

در ماه های نوامبر و اوایل دسامبر به دلیل آماده شدن برای مراسم قایق رانی سلطنتی، ممکن است تعدادی از قایق ها داخل موزه نباشند. ممکن است موزه در روزهایِ شب سال نو (31 دسامبر)، سال نو (اول ژانویه) و سانگکران (13 تا 15 آوریل) تعطیل باشد. پیش از رفتن به موزه حتما از باز بودن آن اطمینان حاصل کنید.

آشنایی با موزه ملی قایق های سلطنتی بانکوک

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

موزه ملی قایق های سلطنتی بانکوک در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

یکی از متفاوت ترین جاذبه هایی که در سفر به بانکوک می توانید از آن دیدن کنید، موزه قایق های سلطنتی این شهر است. در زمان های قدیم، رودخانه چائو پرایا و انشعابات آن، مهم ترین راه ارتباطی بین بخش های مختلف بانکوک بود و مردم به وسیله قایق، خود را به نقاط مختلف شهر می رساندند. حتی خانواده پادشاهی تایلند نیز از این مسیر استفاده می کردند و با قایق های سلطنتی خود به رفت و آمد در شهر می پرداختند. اما این تنها کاربرد این قایق ها نبود؛ مراسم ویژه سلطنتی نیز توسط صفوفی از این قایق های سلطنتی روی رودخانه برگزار می شد که امروزه هم ادامه دارد. برخی از این جشن های سلطنتی هنوز در ماه دسامبر برگزار و به همین مناسبت تعدادی از قایق ها به آب انداخته می شوند. اگر زمان سفرتان به بانکوک با زمان برگزاری این مراسم همزمان است می توانید این مراسم را از نزدیک تماشا کنید. یکی دیگر از جذابیت های بازدید از موزه قایق های سلطنتی بانکوک، راهنماهای آن است که به صورت تخصصی شما را با تاریخ، کاربرد، نحوه ساخت این قایق ها، اسم و معنای مجسمه های باشکوه هر کدام از آنها آشنا می کنند. 

نکات ضروری: در ماه های نوامبر و اوایل دسامبر به دلیل آماده شدن برای مراسم قایق رانی سلطنتی، ممکن است تعدادی از قایق ها داخل موزه نباشند. ممکن است موزه در روزهایِ شب سال نو (31 دسامبر)، سال نو (اول ژانویه) و سانگکران (13 تا 15 آوریل) تعطیل باشد. پیش از رفتن به موزه حتما از باز بودن آن اطمینان حاصل کنید.

انتشار

02 مهر 1398

به روز رسانی

02 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

موزه ملی قایق های سلطنتی بانکوک را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست