کارناوال - راهنمای سفر

حمام رومی آنتالیا

ترکیه، آنتالیا، ناحیه کونیالتی، محله گورسو

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه

ساعت دسترسی

امروز شنبه 24 ساعته

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با حمام رومی آنتالیا

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

حمام رومی آنتالیا در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

رومی های باستان اهمیت فراوانی برای حمام کردن قائل بودند و به همین خاطر گرمابه های درخوری می ساختند تا به این مساله بهداشتی توجه کافی شود. امروزه گرمابه های بسیاری از دوران روم باستان در سرزمین های تحت حکومت این امپراتوری باقی مانده است که یکی از آن ها، حمام رومی آنتالیاست. این بنا را در قرن سوم میلادی ساخته اند و امروزه در فاصله کمی از ساحل کونیالتی، در محله گورسو قرار گرفته است. این گرمابه یک بار در قرن ششم میلادی در آتشی عظیم سوخت و پس از آن هیچ گاه شکوه گذشته خود را به دست نیاورد.

دسترسی به این گرمابه بسیار ساده است؛ همانطور که گفتیم این مکان در فاصله کمی از ساحل معروف کونیالتی قرار گرفته است و به راحتی می توان خود را از ساحل به این جا رساند. البته از آن جایی که این بنا در طول تاریخ صدمات زیادی دیده است و ظاهر چندان جذابی ندارد، بازدید از آن را فقط به تاریخ دوستان و کسانی که درباره روم باستان کنجکاو هستند پیشنهاد می کنیم. 

* بنابر بررسی های کارناوال، بازدید از این حمام باستانی هزینه ای ندارد، اما باز هم از اطلاعات دقیق تر شما کاربران استقبال می کنیم. 

انتشار

21 فروردین 1398

به روز رسانی

18 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

حمام رومی آنتالیا را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست