کارناوال - راهنمای سفر

پارک آبی اسپلش ان پارتی دبی

دبی، منطقه الصفا 2، خیابان 8A

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 09:00 صبح تا 20:00

شماره تماس

هزینه کودک به همراه بزرگسال

100 درهم امارات(598,000تومان)

هزینه هر بزرگسال اضافه

50 درهم امارات(299,000تومان)

آشنایی با پارک آبی اسپلش ان پارتی دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پارک آبی اسپلش ان پارتی دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

پارک آبی اسپلش ان پارتی یک پارک آبی مناسب برای کودکان است که لحظات خوشی را برای آنها می آفریند. در این پارک آبی خدمات جالب از جمله جشن تولد نیز ارایه می شود. والدین به راحتی می تواننند در این پارک کودکان شان را آزاد بگذارند و نگران هیچ چیز نباشد. همه چیز به اندازه کافی ایمن است و مراقبان نیز به خوبی از بچه ها نگهداری می کنند. به یاد داشته باشید که در روزهای جمعه و شنبه و تعطیلات رسمی هزینه این پارک آبی برای یک کودک و بزرگسال افزایش می یابد اما هزینه هر بزرگسال اضافه ثابت است.

انتشار

23 مرداد 1397

به روز رسانی

16 تیر 1399

نقد و بررسی کاربران

پارک آبی اسپلش ان پارتی دبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست