کارناوال - راهنمای سفر

پارک آبی اسپلش پد دبی

دبی، مقابل اقامتگاه ساحل جمیرا

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز پنج‌شنبه 09:00 صبح تا 18:00

هزینه هر دو ساعت

75 درهم امارات(449,000تومان)

هزینه روز کامل

99 درهم امارات(592,000تومان)

آشنایی با پارک آبی اسپلش پد دبی

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

پارک آبی اسپلش پد دبی در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اسپلش پد یک پارک آبی برای کودکان یک تا دوازده سال است و این عزیزان می توانند در یک محیط امن و کنترل شده به راحتی به تفریح و بازی بپردازند. این پارک آبی خدمات برگزاری جشن تولد نیز ارایه می دهد و مراسمی به یادماندنی را برگزار می کند. کنترل دقیق دمای آب در تمام طول سال، مناطق مجزای خشک و مرطوب برای بازی، زمین های بازی و نجات غریق های آموزش دیده از جمله مزایای این پارک آبی به شمار می روند. شما می توانید کودک تان را در این پارک آزاد بگذارید و نگران هیچ چیز نباشید.

انتشار

23 مرداد 1397

به روز رسانی

16 تیر 1399

نقد و بررسی کاربران

پارک آبی اسپلش پد دبی را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست