کارناوال - راهنمای سفر

مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور

معرفی کوتاه

مشخصات کلی

نقشه و مسیریابی

کاربران

نگاه سریع

ساعت دسترسی:
امروز جمعه 10:00 صبح تا 22:00
مدت زمان پیشنهادی:
1 ساعت و نیم تا 3 ساعت
آدرس:
مالزی، ایالت سلانگور، شهر پتالینگ جایا، بندر سانوای، اتوبان جالان پی جی اس، مرکز خرید سان وی پیرامید

در صف نقد و بررسی کارناوال

نقد و بررسی کاربران

اگر در سفر به کوالالامپور به دنبال یک مرکز خرید متفاوت و جذاب هستید بدون شک باید مرکز خرید سان وی پیرامید را انتخاب کنید تا از همان لحظه ورود به مجموعه شگفت زده شود. در طراحی ساختمان این مجموعه از اهرام مصر و شمایل فراعنه الهام گرفته اند و سازه ای ساخته اند دیدنی و شکوهمند. از این حیث این مجموعه اولین مرکز خرید و مجموعه تفریحی در کوالالامپور به حساب می آید که با الهام از یک موضوع خاص طراحی و ساخته شده است. همچنین سان وی پیرامید یکی از بزرگ ترین مراکز خرید کوالالامپور است که در فاصله کمی از مرکز شهر و ایالت سلانگور، شهر پتالینگ جایا و بندر سانوای قرار دارد.

مرکز خرید سان وی پیرامید بخش های مختلفی با نام های مرکز فشن (Fashion Central) و بلوار واحه (Oasis Boulevard) دارد که هر آن چیزی که نیاز دارید را به طور قطع در یکی از این بخش ها خواهید یافت. در سال 2007 یک بخش جدید با نام پیرامید 2 (Pyramid 2) به این مجموعه اضافه شد که شامل هایپرمارکت، کتابفروشی، یک بازار سنتی مراکشی، بخشی با نام خیابان آسیایی (Asian Avenue) الهام گرفته از معماری شرقی و چندین رستوران مختلف سبک و سیاق آسیایی می شود. 

البته خرید تنها کاری نیست که در این جا می توانید انجام دهید؛ سان وی پیرامید تنها مرکز خرید کوالالامپور است که یک پیست اسکیت روی یخ در درون خود دارد. در طبقه اول می توانید از بین بولینگ و تیراندازی با کمان یکی را انتخاب کنید. اگر از تماشای فیلم لذت می برید هم می توانید به یکی از سالن های سینمای سان وی پیرامید بروید.

انتشار

11 مهر 1398

به روز رسانی

11 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی برای کارناوال محفوظ است. استفاده از مطالب و تصاویر سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط کارناوال امکان پذیر است.