مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور

مالزی، ایالت سلانگور، شهر پتالینگ جایا، بندر سانوای، اتوبان جالان پی جی اس، مرکز خرید سان وی پیرامید

مدت پیشنهادی بازدید

1 ساعت و نیم تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه‌شنبه 10:00 صبح تا 22:00

شماره تماس

آشنایی با مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیریابی

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

اگر در سفر به کوالالامپور به دنبال یک مرکز خرید متفاوت و جذاب هستید بدون شک باید مرکز خرید سان وی پیرامید را انتخاب کنید تا از همان لحظه ورود به مجموعه شگفت زده شود. در طراحی ساختمان این مجموعه از اهرام مصر و شمایل فراعنه الهام گرفته اند و سازه ای ساخته اند دیدنی و شکوهمند. از این حیث این مجموعه اولین مرکز خرید و مجموعه تفریحی در کوالالامپور به حساب می آید که با الهام از یک موضوع خاص طراحی و ساخته شده است. همچنین سان وی پیرامید یکی از بزرگ ترین مراکز خرید کوالالامپور است که در فاصله کمی از مرکز شهر و ایالت سلانگور، شهر پتالینگ جایا و بندر سانوای قرار دارد.

مرکز خرید سان وی پیرامید بخش های مختلفی با نام های مرکز فشن (Fashion Central) و بلوار واحه (Oasis Boulevard) دارد که هر آن چیزی که نیاز دارید را به طور قطع در یکی از این بخش ها خواهید یافت. در سال 2007 یک بخش جدید با نام پیرامید 2 (Pyramid 2) به این مجموعه اضافه شد که شامل هایپرمارکت، کتابفروشی، یک بازار سنتی مراکشی، بخشی با نام خیابان آسیایی (Asian Avenue) الهام گرفته از معماری شرقی و چندین رستوران مختلف سبک و سیاق آسیایی می شود. 

البته خرید تنها کاری نیست که در این جا می توانید انجام دهید؛ سان وی پیرامید تنها مرکز خرید کوالالامپور است که یک پیست اسکیت روی یخ در درون خود دارد. در طبقه اول می توانید از بین بولینگ و تیراندازی با کمان یکی را انتخاب کنید. اگر از تماشای فیلم لذت می برید هم می توانید به یکی از سالن های سینمای سان وی پیرامید بروید.

انتشار

11 مهر 1398

به روز رسانی

11 مهر 1398

نقد و بررسی کاربران

آیا بازدید از مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور را به دیگران پیشنهاد می‌کنید؟
سهولت در دسترسی?
ارزش قیمت به کیفیت کالا?
کیفیت امکانات?
کیفیت کافه و رستوران?

مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

سوالی دارید؟

از کارشناسان و کاربران کارناوال بپرسید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.