کارناوال - راهنمای سفر

کلیسای تثلیث مسکو

روسیه، مسکو، خیابان نیکیتنیکی، کلیسای تثلیث

مدت پیشنهادی بازدید

30 دقیقه تا 1 ساعت

ساعت دسترسی

شماره تماس

هزینه ورودی

رایگان

آشنایی با کلیسای تثلیث مسکو

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

کلیسای تثلیث مسکو در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

کلیسای تثلیث (Trinity Church) یا ترنیتی یک بنای سفید و آجری رنگ است که گنبدهای سبزرنگی بر فراز خود دارد. این کلیسا نمونه ای عالی از باروک روسی به شمار می رود و در دهه 1630 ساخته شده است. سازنده این کلیسا شخصی به نام گریگوری نیکیتنیکوف (Grigory Nikitnikov) بود که از بازرگانان ثروتمند آن دوران به شمار می آمد. گذشته از زیبایی چشم نواز نمای این کلیسا، درون آن نیز مزین به نقاشی های بسیار خیره کننده ای است که جذابیت این بنا را دو چندان می کنند.

در سال 1920 این کلیسا بسته شد و بعدها فعالیت خود را به عنوان یک موزه ادامه داد؛ اما در سال 1991 تصمیم بر این شد که این بنا به عنوان یک کلیسای ارتدکس کار خود را ادامه دهد.

انتشار

18 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

کلیسای تثلیث مسکو را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست