کارناوال - راهنمای سفر

باغ وحش ایروان

ارمنستان، ایروان، خیابان میاسنیکیان، ساختمان 20

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 3 ساعت

ساعت دسترسی

امروز یکشنبه 10:00 صبح تا 17:00

شماره تماس

هزینه ورودی

500 درام ارمنستان(24,000تومان)

آشنایی با باغ وحش ایروان

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

باغ وحش ایروان در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

باغ وحش ایروان در زمینی به مساحت 35 هکتار و در سال 1940 ساخته شد و در حال حاضر محل زندگی 2749 حیوان از 204 گونه مختلف است. علاوه بر گونه های معمول، گونه هایی از قفقاز جنوبی و ارمنستان شامل خرس قهوه ای سوری، بزهای کوهی، لاشخور سیاه را هم می توان در میان حیوانات این باغ وحش مشاهده کرد. در این باغ وحش تفریحات و فعالیت های متنوعی برای کودکان و بزرگسالان وجود دارد؛ در مدرسه باغ وحش، آموزش هایی در رابطه با حیوانات و محیط زیست به کودکان داده می شود. در قسمتی دیگر می توان زندگی معمول حیوانات از جمله شکار کردن را مشاهده کرد. همچنین اگر شما علاقه مند به بهبود کیفیت زندگی حیوانات باشید، می توانید هزینه ای را به باغ وحش اهدا کنید و برخی از حیوانات را به سرپرستی بگیرید. 

انتشار

18 فروردین 1398

به روز رسانی

28 بهمن 1398

نقد و بررسی کاربران

باغ وحش ایروان را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست