کارناوال - راهنمای سفر

معبد یونجو چین

چین، پمن، منطقه فانگشان، جاده یونجیوسی

مدت پیشنهادی بازدید

2 تا 5 ساعت

ساعت دسترسی

شماره تماس

هزینه

40 یوان چین(136,000تومان)

آشنایی با معبد یونجو چین

چرا بازدید کنیم؟

معرفی کوتاه

کجاست؟

نقشه و مسیر

مردم چی گفتن؟

نظرات کاربران

سوالی دارید؟

پرسش و پاسخ

معرفی کوتاه

معبد یونجو چین در صف نقد و بررسی تخصصی کارشناسان کارناوال است.

معبد یونجو یا یونج بزرگترین عبادتگاه در منطقه معروف فانگشان (Fangshan) است. متاسفانه سال دقیق ساخت آن هنوز مشخص نیست و نظرهای بسیار متفاوتی در این زمینه وجود دارد.

ویژگی شاخص این نیایشگاه وجود 14278 عدد سنگ‌نوشته در آن است؛ در واقع اغلب دیوارهای این بنا نوشته های کهنی را در خود جای داده اند و همین موضوع، باعث شده تا تخمین زدنِ سالِ ساخت آن دشوارتر شود. بدون شک این عبادتگاه از نظر مذهبی ارزش والایی برای چینی ها دارد زیرا با این که دسترسی به آن کمی دشوار است، باز هم افراد زیادی به آن سر می زنند.

عبادتگاه یونجو در تاریخ 28 مارس 2008 در فهرست جهانی یونسکو به ثبت رسید و حالا کاملا تحت حفاظت است. بد نیست بدانید که اطلاعات متعددی درباره دودمان های تانگ و کیدانکانگ (Qidancang) و لیائو، روی سنگ نوشته های این بنا وجود دارد و شاید دستور ساخت یونجو را یکی از پادشاهان همین سلسله ها داده باشد.

انتشار

11 دی 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

نقد و بررسی کاربران

معبد یونجو چین را دیده‌اید؟

تجربه و نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

جدیدترین نقد
نقد و بررسی موجود نیست

پرسش و پاسخ

پرسش جدید

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست