کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیوی هوایی از چین | تماشای گوانگ ژو از بالا

این بار برای گشت و گذارمان یکی از شهرهای جنوبی کشور چین را برگزیده ایم. به گوانگ‌ژو (Guangzhou) می رویم که عنوان مرکز استان گوانگ‌دونگ (Guangdong) را داراست و پرجمعیت ترین شهرِ این استان شمرده می شود. همچنین این دیار سومین شهر پرجمعیت چین است و طبق آمار سال 2017، 14.5 میلیون تن جمعیت دارد. قدمت گوانگ‌ژو به 2200 سال پیش می رسد و در گذشته یکی از پایگاه های اساسی جاده ابریشم شمرده می شد؛ البته امروزه نیز این سرزمین نقش پررنگی در حمل و نقل دریایی دارد. از منظر جغرافیایی، شهر قدیمی گوانگ‌ژو در نزدیکی کوه بیون (Baiyun Mountain) و در کرانه شرقی سومین رودخانه بزرگ چین، یعنی رودخانه پرل (Pearl River) قرار گرفته است. با کارناوال به این سرزمین زیبا بیایید و از بالا نگاهی به آن داشته باشید. 

در سفرمان به گوانگ‌ژو از آسمان خراش هایش بازدید خواهیم داشت و چرخی در اطراف یکی از مهمترین برج های این شهر به نام برج کانتون (Canton Tower) می زنیم. این برج مخابراتی ۶۰۰ متر ارتفاع دارد و تا قبل از ساخت برج خلیفه در دبی به عنوان بلندترین برج جهان شناخته می شد. از فراز پل معلق لیده (Liede Bridge) می گذریم که با طول 4.3 کیلومتر از روی رودخانه پرل می گذرد و در سال  2009 افتتاح شده است. گوانگ‌ژو را یکی از بهترین مقاصد سفر برای تماشای معماری های ناب می دانند و این موضوع، در گوشه گوشه شهر به چشم می خورد. با وجود آن که معماری بیشتر این سازه ها با یکدیگر تفاوت دارند، اما به زیبایی در کنار هم چیده شده اند و تناقضی میان شان دیده نمی شود.

بد نیست در آخر ذکر کنیم که ثبت شهر گوانگ‌ژو از بالا کار چندان ساده ای نیست، چرا که بر اساس قوانین کشور چین، استفاده از دِرون ممنوع است و جیمی بیگل (Jamie Beagle)، فیلمبردار این ویدیو، با وجود ریسک بالا به تهیه این ویدیو پرداخته است. 


 :Video Details

Produced By: Jamie Beagle

Music: RŮDE - Forever Lotus

Eternal Youth

Photo Of Cover: nozomi mitsuki

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
عباس کی اچ‌

خیلخیلی زیبا و منظم بود

23 مهر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست