کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از طبیعت شگفت انگیز پارک ملی ردوود در آمریکا

طبیعتی متفاوت و شگفت انگیز را با تمام وجود لمس می کنیم. قدم به دنیایی دیگر خواهیم گذاشت، این جا ردوود در آمریکا است. با کارناوال همراه شوید. برایتان شگفتی پدید آورده ایم تا بار دیگر حیرت زده شوید و با تمام وجودتان از زیبایی ها لذت ببرید. این جا ردوود است، یکی از زیباترین پارک های ملی کشور ایالات متحده ی آمریکا. درختانی قطور و سبز رنگ سالیان سال است که استوار در کنار هم قد عَلم کرده اند تا میزبان حضور تازه ی شما باشند. زمانی که بر روی زمین ردوود قدم می زنیم گویی به سالیان دور سفر کرده ایم و دلیل آن پوشش گیاهی و همینطور نوع زمین شناسی آن می باشد. به کنار درختی بروید، نفس عمیقی بکشید و خود را از هر تفکری که دارید رها کنیدو فقط به طبیعت و شگفتی هایش فکر کنید. این جا جایی است که رویا به حقیقت بدل می گردد و قرار است محو تماشای آن شویم. کمی که بیشتر پیش می رویم به به ساحلی زیبا خواهیم رسید که در قسمت های غربی این پارک ملی قرار گرفته. دیگر خبری از درختانی بزرگ و تنومند نیست بلکه شاهد آرامشی از جنس ساحل و دریا هستیم. باد که میوزد حسی عجیب را به شما القا می کند و یاد آور خاطرات خوبی است که روزی از روزها شما آن ها را تجربه کرده اید. حال زمان آن رسیده تا در کناری بنشینید، چشم های خود را ببندید و به صدای فرح بخش دریا و امواج گوش بسپارید تا برای شما داستان هایی از خودشان بازگو کنند تا حیرت زده شوید. در این ویدیو سفری خواهیم داشت به به پارک ملی ردوود در ایالات متحده ی آمریکا که در غرب آمریکا قرار گرفته است. از ویژگی های این پارک می توان به درختان جالب و بزرگ و همینطور پوشش گیاهی و جانوری آن اشاره کرد. از این ویدیو شگفت انگیز لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست