کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از شکار خرس در رودخانه

به تماشای خرس های گریزلی که در حال شکار هستند می نشینیم. رودخانه پر است از ماهی و خرس ها گرسنه هستند و شکار آغاز شده. همراه با کارناوال باشید. خرس های گریزلی که به آن ها خرس خاکستری نیز گفته می شود در آمریکای شمالی زندگی می کنند. این حیوانات از گونه ی خرس های قهوه ای به حساب می آیند و بیشتر در ارتفاعات مناطق غربی آمریکای شمالی به زندگی خود ادامه می دهند. گریزلی ها حیواناتی هستند که بیشتر تنهایی زندگی کردن را ترجیح می دهند ولی در زمان مهاجرت کردن ماهی های آزاد در کنار رودخانه ها و یا دریاچه کنار هم جمع می شوند و به شکار کردن می پردازند. حمله ی این خرس ها و خطری که برای انسان ها دارند زمانی به وقوع می پیوندد که احساس خطر کنند و یا بخواهند از توله های خود دفاع کنند. در جنگل های شمال آمریکا تعداد زیادی از این خرس ها توسط شکارچیان کشته می شوند و این نگرانی بزرگی به حساب می آید. گفته می شود خرس های گریزلی از نژاد خرس های گریزلی سیاه باشند که حدود 100000 هزار سال پیش از قسمت های شرقی روسیه وارد آلاسکا شده اند و 13000 هزار سال پیش از آلاسکا به سمت سرزمین های جنوبی وارد شده اند. در فرهنگ و افسانه های بومیان آمریکایی از خرس ها زیاد یاد شده و از اهمیت زیادی نیز برخوردار هستند. در این ویدیو شاهد شکار کردن این خرس ها هستیم که در زمان مهاجرت ماهی های آزاد در کنار رودخانه جمع شده اند و درحال شکار کردن هستند. این حیوانات به هنگام شکار از دقت و سرعت بهره می گیرند و این به آن ها کمک می کند تا شکار خود را بدست بیاورند. جالب است که بدانید این نوع ماهی غذای مورد علاقه ی خرس های گریزلی به حساب می آید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
جانی

هاهاها ینی حال میکنم با ویدیوهاتون خیلی باحالیییییییییییی

13 شهریور 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست