کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های اعماق اقیانوس | سفری به دنیایی ناشناخته

امروز در کارناوال با شگفتی های فراوان به استقبالتان آمده ایم. می خواهیم شما را به اعماق دریاها و اقیانوس ها ببریم. در ابتدا از میان جزیره های کوچک و متراکم در دریا می گذریم و سپس پرده از راز و شگفتی های دنیایی دیگر یعنی دنیای درون آب با هزاران موجود شگفت انگیز بر می داریم. لحظات شگفت انگیز پیش رو را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

قدم به دنیایی می گذاریم که میلیون ها حیوان و آبزی مختلف در آن زندگی می کنند؛ انواع گیاهانی که مخصوص اعماق دریاها آفریده شده و تنوع آبزیانی که با شکل ها و گونه های مختلف در حال ادامه ی حیات خود هستند. در این میان موجوداتی عجیب را ملاقات می کنیم؛ ماهی هایی که شبیه به اسفنج هستند و ماهی ها و خرچنگ های متنوعی که با رنگ های شاد و قیافه های متنوع در کنار هم ترکیب رنگی فوق العاده ای را در اعماق اقیانوس به وجود آورده اند.

 حلزون های لطیف دریایی با رنگ های زیبایشان، گیاهانی که برگ هایی درخشنده دارند، ماهی های رنگارنگ، اسب های دریایی زیبا و هزاران شگفتی دیگر که در کنار هم قرار گرفته اند تا ما را متحیر سازند. اما همیشه نباید فریب این ظاهر زیبا را بخوریم. باید بدانیم که زندگی در اعماق اقیانوس قوانین خاص خود را دارد. به همان اندازه که تعداد موجودات بیشتر شود شکارچی هم بیشتر می شود و باید با احتیاط بسیار در این میان حیات را سپری کرد. گیاهان بسیاری هستند که با برگ ها درخشنده و ظاهری زیبا در انتظار شکار ماهی کوچولوی بی احتیاطی نشسته اند و یا اسب کوچک دریایی که باردار شده و باید در میان هزاران خطر از خود و بچه هایش مواظبت کند.

با این وجود برای ما از پشت این قاب شیشه ای زیبایی نقش و نگار ماهی ها و گیاهان متنوع در خاطرمان ثبت میشود. به تماشای گیاهان و جانوار دریایی می نشینیم که تاکنون ندیده اید و برایتان بسیار جذاب خواهد بود.

تماشای این ویدیو را به هیچ عنوان از دست ندهید.

با کارناوال همراه باشید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مرضیه

خیلی عالی بودواقعا ممنون انقدر قشنگ برا ارایه ام دانلودش کردم

06 اردیبهشت 1398

جلال

چرا دانلود نمیشه

25 شهریور 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست