کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از زیباترین دریاچه ها در دنیا

زیباترین دریاچه ها را یکی یکی سفر می کنیم و از زیبایی های طبیعی آن ها لذت می بریم. به اروپا سفر می کنیم و تا آمریکای شمالی و جنوبی پیش می رویم. همراه با کارناوال باشید. یکی از زیبایی ها و جذابیت طبیعت دریاچه هایی می باشد که در دشت ها و یا دره ها شکل گرفته اند. امروزه به دلیل گرمایش زمین و دلایل زیست محیطی دیگر بسیاری از دریاچه ها در دنیا و حتی دریاچه های کشور خودمان، ایران نیز با خطر نابودی مواجه شده اند. در این ویدیو نگاهی خواهیم داشت به چندین دریاچه ی زیبا در روز و شب.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست