کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

تماشای زیبایی های فصل پاییز | جادوی رنگ ها در طبیعت آمریکا

چهار فصل سال همواره با رنگ های به خصوصی از یکدیگر متمایز می شوند که در این بین، بوم بهاری رنگ های متنوع تری را در خود جای داده و زمستان تنها با یک رنگ هنرش را نمایان می کند. اما فصل پاییز، تنها چند رنگ محدود را در بوم نقاشیش جای می دهد، او متبحرانه این رنگ ها را در زمین و زمان می فشاند. درختان را با رنگ های آتشین می پوشاند، با ریزش برگهایشان زمین را سرخ و زرد می کند و به کمک باد پاییزی، آسمان ها هم به رنگهای این فصل دل انگیز در می آیند. امروز می خواهیم با دیدن ویدیویی چشم نواز  از پاییز، دیداری دوباره با این فصل داشته باشیم و با دیدن مناظر پاییزی، هوای سرد و رنگ های گرمش را دوباره به یاد آوریم. پس سری به کوه های ادیراندک (Adirondack) می زنیم؛ کوه هایی که در شمال شرقی بالاایالت نیویورک (Up State) به مانند گنبدی با قطری در حدود 260 کیلومتر قد برافراشته اند. 

در این سفر همراه کارناوال باشید تا این بار زیبایی های فصل پاییز را به شکل دیگری به تماشا بنشینیم؛ بر فراز آسمان به حرکت در می آییم و نگاهی به این بوم چند رنگ طبیعت می اندازیم، بومی که رنگ های آتشینی را در خود جای داده است. در انتها مسرور از زیبایی های بی کران طبیعت، سفرمان را به پایان می رسانیم. پس در این سفر حیرت انگیز همراهمان شوید. ویدیوی امروز را به هیچ وجه از دست ندهید و آن را بارها و بارها تماشا کنید چرا که زیبایی های بسیاری در انتظارند تا به شما رخ نشان دهند.

ورود به صفحه اختصاصی ویدیوهای فصل پاییز

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
احسان

با سلام خیلی عالی دستتون درد نکنه

07 فروردین 1397

یه ایرانی

خیلی عالی بود .... مخصوصا این ویدئو رو که دیدم. خیلی لذت بردم ...

07 آبان 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست