کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های طبیعت ایسلند | ماجراجویی دلچسب

طبیعت زیبا، جانوران شگفت انگیز و جلوه هایی که در هیچ کجای دیگر نخواهید یافت. آری مقصد سفر امروز کارناوال کشور ایسلند است. می خواهیم در میان آب های سرد و پر رمز و راز دریاها و رودخانه هایش و در میان چمنزار های کوهستانش گشت و گذار کنیم و مناظری را ببینیم که تاکنون ندیده اید. تجربه ی این سفر رویایی را از دست ندهید و با ما همراه شوید.

وال ها نمادی بارز از ایسلند که در ذهن ما ماندگار شده. به سراغ دریاهای سرد و یخبندان این دیار می رویم. دیدن یک وال عظیم الجثه درست در چند قدمی خودتان اصلا جای تعجب ندارد و به وفور وال های کوچک و بزرگ را در کنار خود خواهید دید که در حال شیرجه زدن در سطح آب و لذت بردن از طبیعت هستند. البته تماشای مناظر بی نظیری که در کشتی سواری خواهید دید نیز خالی از لطف نیست.

در میان دشت گل های آبی و سفید رنگ یا کوهپایه ای پوشیده شده از گل های زرد رنگ، در میان پرتو طلایی رنگ آفتاب و سوار بر باد بر فراز آبشاری بلند می چرخیم تا عظمتی بی مانند را برایتان به تصویر بکشیم. از نعمتی رویایی بر روی زمین سخن می گوییم که از لطف بی کران پروردگار شامل حالمان شده. در میان این طبیعت با یکدیگر می گردیم و از دیدن پنگوئن های زیبا، اردکِ مادر به همراه جوجه هایش و چشمه های طبیعی آب گرمش در میان هوایی سرد لذت می بریم.

غواصی، شنا در دریا و منظره های زیبا از تمام شهر را به همراه شنیدن نوای موسیقی ملایم و دل انگیزی را تماشا می کنیم.  به تماشای کوه ها و غار های یخی و شفق قطبی سبز رنگ شب های ایسلند در کنار یکدیگر می نشینیم و لذت می بریم.

تجربه ی این سفر زیبا را از دست ندهید و با کارناوال همراه باشید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

متن باحالی بود

10 تیر 1397

محمدرضوی

خیلی زیباست ممنونم 

27 اسفند 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست