کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از زیبایی های طبیعت

برایت جهانی متفاوت را پدید آورده ایم که با تماشای آن حسی عجیب وجودت را فرا می گیرد. طبیعت را سفر می کنیم و از زیبایی ها لذت می بریم. همراه با کارناوال باشید. خودت را رها کن، فکرت را باز کن و خوب نگاه کن. برای تو طبیعتی را به تصویر کشیده ایم که تا به حال آن را ندیده ای. برای این سفر خودت را آماده کن، فقط کافی است با قدم هایی آرام حرکت کنی و خوب به اطراف بنگری. زیبایی ها خود به سوی تو می آیند. سیاره ی ما از آن چه که تصور می شود شگفت انگیز تر است. شب که می شود به آسمان پر ستاره ی بالای سرت نگاه کن، به صدای آرامش بخش شب گوش بده و چشمانت را ببند. صبح که می شود خورشید را ببین که چگونه از پشت کوه ها دشت ها خودش را بالا می کشد تا با دستانی گرم بر پهنه ی سرزمین ما بتابد. زمانی که همه جا روشن شد گویی زمین نیز این موضوع را متوجه شده و این جاست که برای اولین بار حس می کنی که طبیعت به حرکت در آمده است. باد می وزد و درختان تکانی خورند، حیواناتی را می بینی که روز خود را آغاز کرده اند. در این ویدیو شاهد بهترین و زیباترین مناظر طبیعی از سرتاسر جهان هستیم که به روشی حرفه ای به تصویر کشیده شده اند. شاید در اولین نگاه تصور شود که این منظره ها در این سیاره جایی ندارند ولی این زمین است که با شگفتی های بسیار همه ی ما را در زیبایی هایش غرق می کند. موسیقی که بر روی این ویدیو قرار داده شده سعی می کند تا ما بیشتر محو تماشای این ویدیوی فوق العاده زیبا شویم. پس ما با همراه شوید، خوب نگاه کنید و حیرت زده شوید.

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ایناز

محشر بودممنون

10 خرداد 1397

یحیی

فیلم خیلی جالب بود

27 فروردین 1396

دانیال

خیلی عالی بود ممنونم

24 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست