کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

انرژی حیات | زیبایی بی نظیر طبیعت کره زمین

در لحظه لحظه ی زندگی مان بر روی این کره خاکی انرژی مثبت و یا منفی در حال جریان است، تمامی خنده ها و روزهای زیبایمان انرژی مثبت دارند و آن انرژی را به سراسر جهان می فرستند تا با همه به اشتراک بگذارند. امروز نیز با یکدیگر به تماشای ویدیویی از زیبایی ها می نشینیم. لحظاتی را به تماشا می نشینیم که از جریان زندگی برایمان سخن می گویند؛ زندگی که بی آن که لمسش کنیم، با سرعت از کنارمان عبور می کند. این ویدیو را از دست ندهید؛ انرژی حیات را تماشا کنید. براستی که زیبایی این زندگی را می توان در صحنه هایی متفاوت خلاصه کرد همانند بچه سگ های تازه متولد شده که در کنار هم بازی می کنند و یا صدای آب رودخانه ای که در تلاطم است و دسته ای از گل های بنفش که به تماشایش نشسته اند. از منظره هایی متفاوت تر از همیشه سخن می گوییم، از گله ی اسبی که زیر آسمانی کبود می دوند و یا نمایش عظمت و زیبایی شتر مرغ، جنگل هایی با قدمت که از خزه ها پوشیده شده اند و یا جوجه ی فلامینگویی که زیر بال مادرش خوابیده است. چه منظره هایی می توانند از آن ها لذت بخش تر باشد؟ این زیبایی همانند یک انرژی می ماند که از جایی به جای دیگر منتقل می شود و موجی از نشاط را به همه ی جهان می بخشد. تو نیز با این انرژی همراه شو. تصور کن که این تو هستی که بر روی موتوری در حال حرکت ایستاده ای و دستانت را باز کرده ای تا انرژی مثبت طبیعت سر تا سر وجودت را فرا گیرد. به یوزپلنگی در حال دویدن چشم بدوز و یا به کوهستانی که استوار تر از همیشه در بین کاکتوس های زیبا ایستاده، بنگر که چگونه با تو حرف می زنند و نشاطی بیشتر از همیشه به تو منتقل می کنند. سپس تمامی احساسات را با ما در میان بگذار و این انرژی مثبتت را با ما قسمت کن. با کارناوال محو تماشای این ویدیو جذاب شوید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کیبرد

به خاطر دو سه تا صحنش دانلودش کردم

08 اسفند 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست