کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های طبیعت | سفر به دنیایی پر از شگفتی و زیبایی

امروز به همراه یکدیگر به طبیعت سفر می کنیم. مناظری که برایتان بر گزیده ایم بسیار خاص و دیدنی هستند؛ از چنگ زدن ابرها به قله های کوهستان تا بارش برفی آرام و دل نشین. امروز در کارناوال باید با تماشای این ویدیو تمامی مشغله های کوچک و بزرگ را کنار بگذارید و  با طبیعتی که در تکاپو و حرکت است، انس بگیرید و آرام شوید. به هیچ عنوان این سفر دیدنی را از دست ندهید و باری دیگر با ما همراه  شوید.

ابر ها بیشتر از همیشه با باد بازی می کنند و در ارتفاعاتی نه چندان مرتفع منظره ای خیره کننده پدید آمده. تراکمی که رو به حرکت است و با جنبش خود ما را مسحور می کند، گویی که این مه غلیط و ابر متراکمی که تا این حد پایین آمده قصد سلام به ما را دارد. البته که هر کدام از ما در چنین مکانی قرار گیریم بهت زده و افسون اش می شویم.

سپس نوبت به آسمان شب می رسد؛ با نگاهی متفاوت و دقیق تر از همیشه به تماشایش می نشینیم. شگفتی های فراوانی به ما نشان داده می شود از جمله رنگ سرمه ای رنگ آسمان که حاصل روشنایی ماه است. ستارگانی که همچون تکه های الماس در آسمان می درخشند و زمینی که در حال چرخش به دور خود است را به وضوح می بینید.

کشاورزان در حال جمع آوری محصولات خود، عده ای دیگر در حال برپایی چادر های بسیار در طبیعت و حتی انتقال کار روزانه به این طبیعت هستند.

شخص دیگری اما با دست های خالی مهمان طبیعت شده و از تمام چیزهای طبیعی برای ادامه حیات استفاده می کند. حتی تخت خوابی زیر زمینی و دنج و راحت که برای خود ساخته است.

شما در چنین مکانی چه خواهید کرد؟ چه تفریحی را برمی گزینید اگر در میان ابر های متراکم روی قله باشید و یا در دامنه های کوه؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

با کارناوال همراه باشید.ورود به صفحه اختصاصی ویدیوهای طبیعت

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست