کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زیبایی های بی نظیر سیاره ی ما | شگفتی طبیعت

زیبایی های خلقت پروردگار بر روی این کره ی خاکی بسیارند. هر چقدر هم که بر روی زمین بگردیم باز هم مکان هایی جدید و ناشناخته هستند تا با زیبایی های بی نظیری که دارند ما را متحیر و شیفته ی خود کنند. با ما در این لحظات همراه شوید زیرا می خواهیم برایتان مناظری خارق العاده از طبیعت را به نمایش بگذاریم که با تماشای آن ها مجذوب لطافتشان خواهید شد. تقریبا رویای اکثر ماست که در کلبه ای چوبی در قلب طبیعت، درست رو به روی برکه ای زلال به همراه آسمانی آبی و صاف و با تنفس هوای پاک لحظه به لحظه زندگی خود را در بگذرانیم. صدای زیبای پرندگان، موسیقی لذت بخشی است که با صدای آب ترکیب می شود و در قلبمان آرامشی بی انتها به جای می گذارد. بدون شک یکی از زیباترین پدیده های آفرینش پروردگار، شکوفه های روی درختان هستند که با رنگ های ملایم و نشاط آورشان شادی را به ما هدیه می دهند. از تک تک لحظه های بودن در چنین فضایی باید لذت برد، در فضایش چرخ زد و با صدای بلند خندید تا طبیعت هم از شادی ما لذت ببرد. تمامی درختان میوه کرده اند، میوه هایی آب دار و رسیده که از سنگینی از روی درخت بر زمین افتاده اند. و خانواده ای هم از نوعی قارچ در گوشه ای سبز شدند که بسیار زیبا و دیدنی هستند. برگ های پهن درخت گردو، آسمانی که همانند نقاشی می ماند و اسب این حیوان نجیب در کنار طبیعتی چشم نواز، با دیدن این مناظر زیبا شاید لحظه ای پیش خود فکر کنید که این ویدیو ساختگی است ولی باید بگوییم که تک تک صحنه هایش حقیقت دنیای پیرامونمان هستند. رنگ سبز رنگی است آرامش بخش که با جوهره ای که خداوند به آن هدیه داده، توان آرام کردن هر موجود زنده ای را دارد و خوشبختانه که این رنگ را به وفور در طبیعت میبینیم و شاید یکی از دلایل لذت بردن از طبیعت وجود این رنگ باشد. تمامی مشغله های زندگی را لحظه ای کنار بگذار، چشم هایت را ببند و خود را در حال راه رفتن بین گندم ها تصور کن. گندم هایی که بوی زندگی می دهند سپس به نزد گل های رنگارنگ برو و بگذار که لطافتشان اعماق وجودت را در بر بگیرد آری با طبیعت ترکیب شو تا آرامش واقعی وجودت را فرا گیرد. با کارناوال در تماشای این ویدیو زیبا همراه شوید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مهدی

عالیه دستت دردنکنه لایک

25 آذر 1397

سینا

عالیه

23 فروردین 1396

misagh

عالی

20 فروردین 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست