کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

محو تماشا شوید | ویدیو HD از زیبایی های رودخانه و دریاچه

به طبیعتی بکر قدم می گذاریم که رودخانه ها و دریاچه هایش به انتظار ما نشسته اند. به هرسو که نگاه می کنیم جز شگفتی هیچ نمی بینیم. همراه با کارناوال باشید. در این سفر رویایی قرار است از نزدیک نگاهی داشته باشیم به زیباترین و حیرت انگیز ترین رودخانه ها و دریاچه ها در جهان و محو تماشای آن ها شویم. در طبیعت یکی از مهمترین و موثر ترین اشکال حیات رودخانه و دریاچه است، بطوری که حیات در نزدیکی آن ها بسیار پویا تر و زنده تر است. به آن ها که نگاه می کنیم نه تنها معنای ژرف حیات را درک می کنیم بلکه غرق در حسی خوب می شویم. رودخانه ها که همچون رگ های بدن طبیعت در جنگل ها و دشت ها در حرکت هستند میعادگاه حیوانات تشنه و حتی انسان هایی می باشند که برای ماهیگیری یا همان رفع تشنگی به سوی رودخانه و دریاچه کشیده می شوند. در دنیای امروز به دلیل تغییرات آب و هوایی شاهد از بین رفتن این شگفتی های آبی رنگ هستیم و این موضوع می تواند به محیط زیست و زندگی تمام جانداران این سیاره آسیبی جدی وارد کند. در طول تاریخ بزرگترین و قدرتمند ترین تمدن ها در کنار دریاچه و یا یک رود شکل گرفته اند و این نشان دهنده ی اهمین بالای آن ها می باشد. رودخانه ها، این شاه راه های آبی در طول تاریخ بشریت به قدری پر رنگ بوده اند که تمدن مصر باستان را می توان در کنار رود نیل و تمدن هایی کهن و بزرگ را در منطقه ی بین النهرین یافت. در این ویدیو آرامش بخش و در عین حال تاثیر گذار در دنیا سفر خواهیم کرد و به تماشای زیبایی ها خواهیم نشست. با ما همراه شوید تا مدت زمانی را در کنار یکدیگر به تماشای طبیعت بکر سیاره ی زمین بنشینیم.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
دیکشنری آنلاین

ممنون خیلی خوب بود http://translate.ir24.org/

20 آبان 1395

زن روز

ممنون از این مطلبتون http://www.zanrooz.com/

15 آبان 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست