کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سفری آرامش بخش به پارک ملی دره ی برایس ، ویدیو HD

خوب نگاه کن و زیبایی ها را ببین . عظمت صخره ها تو را در بر می گیرند . با تمام وجود خود آن ها را حس کن و در میان این صخره ها قدم بزن . همراه با کارناوال باشید تا سفری داشته باشیم به پارک ملی دره ی برایس در یوتا .

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
زهرا

سلام .ویدیو ها و مطالب عالی و فوق العاده .ممنون

21 خرداد 1397

موسی

مرسی از سایت عالی تون .من تمام شب بیدار نشستم ویدیو های شما رو نگاه کردم خیلی قشنگ بود

11 خرداد 1397

مسیح

سلام . عالی . این سایت فوق العاده بود . ممنون

30 اردیبهشت 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست