کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

دقایقی در کابین خلبان | تماشای پشت پرده پروازها

سفرهای هوایی از محبوبیت خاصی میان مردم برخوردارند؛ چرا که علاوه بر کاهش زمان سفر، فرصت تماشای زمین از آسمان را فراهم می کنند که خود تجربه ای بسیار شیرین است. بسیاری از مسافران، صندلی کنار پنجره را مناسب ترین جا در پروازها می دانند و به محض نشستن چشم به پنجره ی کوچک هواپیما می دوزند تا مبادا زیبایی ها را از دست بدهند. سهم مسافران از تماشای مناظر چشم نواز همین قاب کوچک است؛ اما در کابین خلبان وسعت دید بیشتری برای افراد وجود دارد. همین امر باعث شده تا بسیاری آرزوی ورود به کابین خلبان و تماشای مناظر از آن را داشته باشند. اگر شما هم جزو همین دسته هستید، همراهمان باشید تا کمی به تحقق این آرزو نزدیکتان کنیم. کارناوال می خواهد به درون کابین خلبان قدم بگذارد و تجربه ای متفاوت را برایتان رقم بزند...
ویدیوی امروز را با گذر از میان ابرها و تماشای آن ها از کابین خلبان آغاز می کنیم. چند لحظه بعد، برخاستن هواپیما را به نظاره می نشینیم و به محض اوج گرفتن دوباره به درون کابین خلبان باز می گردیم. حالا می توانیم دنیا را از چشم یک خلبان ببینیم و حس جالبی را تجربه کنیم. آن ها را مشاهده می کنیم که کنترل هواپیما را در دست دارند و راه خود را در آسمان ادامه می دهند. لحظه ی فرود بر روی باندهای فرودگاه را نیز از دست نمی دهیم و در کنار خلبانان می مانیم تا ببینیم آن ها چگونه این ماشین غول آسا را بر روی زمین می نشانند. به هنگام شب، کابین چهره ی متفاوتی دارد؛ درست هنگامی که تاریکی مطلق زمین و آسمان را فرا گرفته، دکمه های بی شمار و چراغ های ریز و درشت در کابین خلبان به ما یادآور می شوند که هنوز در آسمان ها هستی... 

با کارناوال همراه شوید و این بار جهان را از نگاه خلبان ها تماشا کنید.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

خجه درکنا ر اقا محمد و میرغلی

08 فروردین 1398

لبیش

اشک اغلو اشک

08 فروردین 1398

ناشناس

خیلی خوب بود

12 بهمن 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست