کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گوشه ای از زیبایی های کشور چین

از میان تمامی زیبایی های کشور چین امروز تنها چند مکان خاص را انتخاب نموده ایم تا با سفری مجازی ساعاتی کوتاه شما را مهمان کنیم و لحاظاتی تفریح در این دیار را به شما هدیه دهیم. با ما در این لحظات زیبا همراه شوید و لذت ببرید. اولین جایی که از آن بازدید می کنیم، یکی از عجایب هفتگانه دنیاست که در چین قرار دارد؛ دیوار چین. دقایقی در این مکان گشت و گذار می کنیم. دیوار با عظمت چین که در چند ده کیلومتر بر فراز کوه هایی سرسبز بنا شده، اما تنها وظیفه اش محافظت از مرز ها نیست بلکه امروزه تبدیل به مکانی تفریحی شده است. با نگاهی که به آن بیاندازی مردم را در حال دوچرخه سواری و پیاده روی خواهی دید که در هوای دل انگیز آفتابی در حال ورزش و لذت بردن از ساعات تعطیلی خود هستند. اگر می خواهید بیشتر با دیوار چین و تاریخچه، دلیل ساخت و اتفاقاتی که در طول تاریخ پشت سر گذاشته، بیشتر آشنا شوید، مطلب زیر را بخوانید:

دیوار چین | اژدهای خفته در کوهستان

از بالای این دیوار که به پایین نگاه بیاندازی، بناهای دیدنی چینی چشمانت را نوازش می دهند. شیروانی های معروف در انواع رنگ ها به همراه تزئینات چینی بر روی این منزل ها باعث می شود در تو حال و هوایی خاص از فرهنگ شرقی ایجاد شود و البته چند قدم پایین تر هم بازاری شلوغ از انواع و اقسام کالاهای چینی خواهی یافت که فضایی بسیار دلنواز دارد. پس از گذراندن این لحظات دل انگیز به بزرگترین مسجد ساخته شده در چین سفر می کنیم. بی شک چنین مسجدی را در هیچ کجای دنیا نخواهید یافت؛ مسجدی که قدمتش به دوره ی سلسله مینگ بر می گردد و معماری کاملا چینی دارد و بسیار وسیع است. از زیبایی فضای سرسبز و آبنمایش و البته معماری فوق العاده آن هر چه بگوییم کم است. سپس به بنایی زیبا و مشهور در این کشور سر می زنیم؛ بتکده بزرگ پاگودا (غاز وحشی). بتکده ی قدیمی بودایی که مناظر بی نظیر و زیبایی از آن را برایت محیا نموده ایم می توانی خود را در آن فضا احساس کنی و از فضای اطراف، مجسمه های طلایی رنگ بودا و غذا دادن به ماهی های رنگارنگ و بزرگ موجود در حوض بزرگش لذت ببری. و در آخر سفرمان هم راهی بازار می شویم تا هم خریدی لذت بخش را تجربه کنیم و هم از تماشای تهیه ی غذاهای خیابانی لذت ببریم. پس فرصت را از دست ندهید و هر چه سریع تر با کارناوال در این لحظات محو تماشا شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست