کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

رقص پروانه ها | رویای شیرین پرواز

در میان درختان جنگل سرسبز ، هنگام حرکت خورشید قدرتمند پشت ابر ها، در این حوالی پروردگار چیره دست هنرنمایی عظیمی را برایمان نقش زده. صحنه های پیش رویت تمامی حقیقت اند؛ نه سراب است و نه رویا. اینجا منزلگاه پروانه هاست! با تصاویری باور نکردنی از پرواز جمعی پروانه ها به همراه شگفتی فراوان می خواهیم دیدگانتان را با ویدیویی جذاب، هیجان زده کنیم. با ما در این لحظات همراه شوید. در میان جنگلی مه آلود جنگلی که پوششی سبز رنگ بر تن کرده خو را تجسم کن، قدم هایت را آهسته و پیوسته بردار این رنگ نارنجی که بر روی درختان مشاهده می کنی، برگ نیست بلکه آن ها جمعی از زیبا ترین گونه ی پروانه هستند که در این مکان سکنی گزیدند. شگفت زده می شوی زمانی که شاهد پروازشان شوی؛ پروازی که بسیار دیدنی است. کم کم نزدیک تر برو تا تماشا کنی زیبایی نمایش خلقت پروردگار را. در آن هنگام که به سمت آسمان بال هایشان را بالا می برند درست یکی پس از دیگری، نوای موسیقی دل انگیز اپرا شروع به پخش شدن در فضا می شود. اکنون لحظه ی لذت بردن از منظره ی پیش رویت است و البته که این موسیقی آرام بخش هم آن را تکمیل نموده. چشم بدوز به نقش و نگار روی بال هایشان. این نقاشی را هیج جای دیگر نخواهی یافت. از لطافت برایت حرف می زنیم؛ از لطافت لمس قطره های آب که از برگ گیاهان سبز سُر می خورند و به زمین می افتند و یا برگ سرخسی که حرف های فراوانی برای گفتن با تو آماده کرده. این برگ ها همگی مهمانپذیر پروانه ها شدند. روی گردان به منزگاه جمعی شان، همگی بر روی یک شاخه تکیه کرده اند که تداعی کننده ی پره های گل بر روی ساقه هستند. زمانی که دو به دو در بین گل های یاس بال و پر می زنند و لذت می برند و یا آن شاخه ای که زیر بار پروانه ها کمر خم کرده را می بینی چه حسی داری؟ آیا منظره ی زیبایی نیست؟ از زاویه دید دیگری که بنگری مانند رقص با این موسیقی ملایم می ماند. رقص شاهکار طبیعت در جنگل. به همراه کارناوال محو تماشای این ویدیو بسیار زیبا شوید و لحظاتی شگفت انگیز را تجربه کنید.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ناشناس

خیلی عالی بود زبونم بند اومده از تصور اینهمه زیبایی. میشه لطفاً بگید کجاست و اینکه بهترین زمان سفر به اونجا کی هست؟

15 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست