کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

کلیپ هیجانی | خلق لحظه هایی مفرح |

با ویدیویی هیجانی و متفاوت تر از همیشه امروز در کارناوال میزبانتان هستیم. راه های لذت بردن و کسب هیجان از لحظه های زندگی برای هر شخصی متفاوت است؛ یکی پرش از صخره ای بلند را انتخاب می کند و دیگری شاید از دیدن حیوانی در طبیعت، هیجان زده شود. امروز تجربه ی هیجانی متفاوتی را برایتان به نمایش می گذاریم. هر کدام از این خلاقیت های هیجان انگیز در ویدیو امروزمان می تواند برای شما هم جذاب باشد پس به هیچ عنوان تماشای این ویدیو را از دست ندهید. گروهی از دوستان که برای لذت بردن از کنار هم، بازی مکزیکی را کمی تغییر داده اند و لحظات شاد و مهیجی را رقم زده اند. با استفاده از تجهیزاتی مانند جرثقیل و طنابی محکم، عروسک هایی پر شده از خوراکی های خوشمزه را در مسیری هوایی آویخته اند. سپس هر یک با سر خوردن از کنار این عروسک ها سعی به متلاشی کردنشان می کنند تا خوراکی های خوشمزشان برای دوستانشان بر روی زمین بریزد.چالشی جالب و هیجان انگیز که تنها در ثانیه های کوتاهی، فرصت دادن خوراکی به دوستانت را پیدا می کنی و علاوه بر شاد کردن آن ها خود نیز از سر خوردن لذت می بری. سپس به سراغ گروه دیگری می رویم که با چهارچرخه های ساده ای از روی سراشیبی که با چمن پوشیده شده است، سر می خورند و سرسره بازی به سبک متفاوتی را تجربه می کنند. البته در هنگام طی کردن مسیر بارها به هم برخورد می کنند و به زمین می خورند اما این حادثه ها مانع طی کردن ادامه ی راه و کسب لذت و هیجان  برایشان نمی شود. لذت بردن از زندگی می تواند جلوه های متفاوتی داشته باشد. امروز هم در این ویدیو رویی متفاوت و جذاب از آن را برایتان تهیه نمودیم. در تماشای این لحظات زیبا و پر انرژی باری دیگر با کارناوال همراه شوید و لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست