کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیو هیجانی | تفریح و ماجراجویی در خیابان

با شوری و هیجانی بیشتر از همیشه به همراه ویدیو هیجان انگیزی از تفریحات متفاوت به سویتان آمده ایم. تعدادی از جوانان پر شور سه چرخه هایی کوتاه اما نسبتا بزرگ را تهیه کرده اند و آن ها را به پشت ماشینی وصل می کنند و دقایقی متفاوت را خلق می کنند. عده ی دیگری هم تک چرخه های با پدال تهیه کرده اند و از روی مانع های بزرگ و کوچک می گذرند و مناظری شاد و پر هیجان را خلق می کنند. تماشای این دقایق شاد و لذت بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید و برای کسب کمی تنوع  با ما همراه شوید.

در ابتدا به سراغ تفریحی نسبتا خطرناک می رویم؛ گروهی از جوانان با انرژی در تاریکی شب و در جاده ای خلوت سه چرخه های بزرگی را به پشت یک ماشین محکم می بندند و سپس سوار آن ها می شوند. با حرکت ماشین، سه چرخه ها هم با سرعتی زیاد شروع به حرکت می کنند. پس از گذشت زمانی اندکی و با سرعت گرفتن سه چرخه ها، طناب متصل به ماشین را رها می کنند و از روی سراشیبی در جاده روانه می شوند. با این سه چرخه ها تاب می خورند و تا رسیدن به انتهای مسیر حسابی لذت می برند.

سپس به سراغ ماجراجویان دیگری می رویم که تک چرخه های خود را آماده می کنند تا صحنه هایی متفاوت خلق کنند. پس از بادکردن چرخ ها به روی این وسیله سوار می شوند و از بالای نرده ی پله ها به پایین سر می خورند. سپس پرش و چرخ زدن در هوا و هزاران صحنه ی خلاقانه ی دیگر که با تمرین فراوان و زحمت به دست آمده اند را  به همراه ما نظاره گر می شویم.

این لحظات پر شور و پر هیجان  را بع هیچ وجه از دست ندهید و باری دیگر با کارناوال همراه شوید.

 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست